Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az új oktatási...

Mit jelent az új oktatási törvény?

Figyelt kérdés
Amiben le van írva, hogy állami ösztöndíjjal, részösztöndíjjal, vagy költségtérítésesen lehet továbbtanulni és megszűnik az ANA. Akkor hogy lesz? A kormány dönti el, hogy ki kaphatja meg az ösztöndíjat? Vagy mi? Én idén felvételizem és a többi társammal együtt tanácstalanok vagyunk. BTK-ra szeretnék menni. És ugye elég egy emelt szintű érettségi még mert már kettő - lásd január van - eléggé nehézkesen jönne össze.
2012. jan. 8. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy az ösztöndíjasok tanulnak ingyen, a részösztöndíjasok nem ingyen, de nekik fizetnek valamennyit, mindenki más agának állja a költségeket.

BTK-t jól megnyírbálták.

[link]

itt vannak a keretlétszámok. a BTK durván a felére lett csökkentve, tehát a tavalyi első 2700 bejutott pontjaival van esély. amúgy pedig nincs.

idén senki sem fogja tudni mi elég és mi nem. egyszerű a dolog:maximálisan kell teljesíteni. mi is azt tettük pár éve, én nagyon jó érettségikkel, 1 emelttel és 1 középfokú nyelvvizsgával 462 pontot szedtem össze.

2012. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!