Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig marad még töksüket az...

Meddig marad még töksüket az országvezetés? Fideszesek, ezt akartátok?

Figyelt kérdés

[link]

die Welt - Orbán arcátlanul pimasz

Berliner Zeitung - Magyarország problémája Orbán viktor

Frankfurter Allgemeine Zeitung, die Presse - veszélyeztetjük Ausztriát

der Tagesspiegel - eljátszottuk a hitelünket

der Spiegel - demokratikus alapjogok kiüresítése; az EU-vezetésnek élesebben kellene bírálni

der Standard - csődközelben vagyunk


[link]

Csalódott az USA - Orbán megint kikérte magának



szerintem ehhez nem is kell igazán kommentárt fűzni. meddig megy ez még így és mi lesz a vége? hogy fogják Orbánt eltüntetni az útból, ha már nem lesz más megoldás?

csődbe mehet az ország Orbán makacs önfejűsége és nyakassága miatt?


2012. jan. 8. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

JÓL FIGYELJ " Digo " a véleményedet természetesen tiszteletben tartom , de írd le légyszi

Milyen munkával mennyit keresel , hogy jutottál ehhez a munkához ( de őszintén )és milyen jót tett neked az Orbán kormány . Talán nem mondok újat de ezek befolyásolják az emberek véleményét. ( lehet ,hogy megértelek )


És valami ami nagyon fontos NEM CSAK A NÉMET NYELVŰ MÉDIA TÁMADJA ORBÁNT az " csak " néhány millió ember véleménye


DE MINDEN ANGOL NYELVŰ SAJTÓ ÉS TV CSATORNA IS.


Ami " elhanyagolható néhány 10 millió ember véleményét tükrözi "

2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%

Mi köze ahhoz a mindenkori kormányzásnak hogy én milyen munkát végzek, és hogy ehhez hogy jutottam hozzá??


Az jelenlegi kormány pedig lehet hogy nem tett nekem semmi jót, de legalább a politikájuk nem olyan töketlen mint az előző 8 évé, és próbálnak valamit önerőből tenni, még ha ez a nyugatról jövő tőkének nem is tetszik!

2012. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted miért támadja a nyugati sajtó? Talán mert nekik az az érdekük hogy felvegyünk annyi kölcsönt amennyit csak elénk tolnak?
2012. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Milyen munkával mennyit keresel , hogy jutottál ehhez a munkához ( de őszintén )és milyen jót tett neked az Orbán kormány . Talán nem mondok újat de ezek befolyásolják az emberek véleményét. ( lehet ,hogy megértelek )


GONDOLD VÉGIG !


AZ EMBER MEGÉLHETÉSI KÖRÜLMÉNYEI DÖNTIK EL , HOGY KIRE SZAVAZ . NEKEM HÁROM SZAKMÁM VAN ÉS NEM TALÁLOK MUNKÁT.


Ha van vér a pucádba őszintén válaszolj .



És nem árt ha megjegyzed ,ha valaki az Orbánt szidja az nem azt jelenti ,hogy a szocik jobbak


Ha nem válaszolsz a fenti kérdésre őszintén az azt jelenti ( az én szemembe )

, hogy nem becsületesen( a másik átverésével ) szerzed a havi pénzed. Ezért ismétlem

Milyen munkával mennyit keresel , hogy jutottál ehhez a munkához ( de őszintén )és milyen jót tett neked az Orbán kormány . Talán nem mondok újat de ezek befolyásolják az emberek véleményét. ( lehet ,hogy megértelek )


Ismeretlenül mondhatsz igazat , nem jár érte bünti

2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem otthon dolgozom, hanem Londonban, és úgy jutottam hozzá a munkához hogy kijöttem, és jelentkeztem rá.

Egyébként otthon is volt munkám, ugyan így jutottam hozzá.

Most akkor mi van?

2012. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A nyugati sajtó nem a hitelek miatt támadja Orbánt , hanem mert nyomorba dönti az embereket.



TALÁN NEKED IS FELTŰNŐ NAGYON MEGNŐTT A KÜLÖNBSÉG A SZEGÉNY ÉS A GAZDAG KÖZÖTT


Az embereknek nem hitel kell hanem tisztességes FIZETÉS !!

2012. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál minden kérdésre !
2012. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
"Itthon is volt munkád", hát ez az. Jól fejezted ki magad...de mégis Angliában dolgozol jelenleg, és biztosan nem azért, mert ott jobb a levegő! (Ennyi a válasz a valaki kérdésére) És (Ez nem Diego-ra vonatkozik), hanem személyes ismerősökre...hogyan lehet valaki akkora NAGY magyar, hazafi, meg sorolhatnám..., és kezét lábát csókolgatná OV-nak, de közben ingázik Ausztria és Magyarország között, hogy teljen mindenre (hogy hol adózik, részletkérdés). Nem tilos, persze! Csak akkor ezek az emberek ne mondják, hogy amit a kormány most tesz, az mennyire helyén való! Mert akkor kevesebben húznák el a csíkot.
2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
(Bocsánat, nem Diego, Digo)
2012. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szóval, aki nem a hazai átlag (alatti) fizetésből él, amit ugye itthon Forintban lehet megkapni, szerencséseknek:-), az hiába is mondja, hogy hát igen...kellenek a meszorítások!!!! Mert ők ennek kevésbé érzik át a terhét.
2012. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!