Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy UH 1-N Twin...

Mit szóltok, hogy UH 1-N Twin Huey típusú helikoptereket, kapunk az amcsiktól?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy át kell vizsgálni az összes helikoptert, mert vagy 10 éve nem repültek, új szerelőbázist kell kialakítani nekik, át kell képezni a műszaki embereket, át kell képezni a pilótákat, a szerszámok sem szabványosak /orosz helikopterekhez jók/ és egy esetleges ingyenes átadás is komoly, akár több százmillió forintos költséggel járhat. Van belőlük HH-1N típusú mentőhelikopter, de arról nincs információ, hogy azokból kapunk-e. Nekem bűzlik az egész.
2012. jan. 8. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon jó helikopterek. Minden fillérekért van hozzájuk, ha csak nem akarnak lopni, akkor szinte ingyen van minden hozzá.

Mentőváltozata is van, a Luftwaffe is használ ilyeneket.

2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs hír róla, hogy kapunk-e a HH-1N típusú mentőhelikopterekből. A gyártó ezekre a gépekre 17500 repült órát javasol, ehhez képest ezek a gépek 8-9000 órásak.
2012. jan. 8. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Utána is lehet őket használni, csak fel kell újítani. De mire ezek a gépek 10000 órát repülnek, addig eltelik 60 - 70 év.


Kell egy olcsó, könnyen használható, barátságos helikopter, az UH-1 pont ilyen.


Mentőhelikopternek szerintem már nem annyira jó, mert ahhoz már túl lassú.

2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!