Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan végtörlesztettek a...

Hányan végtörlesztettek a Fidesz-frakcióban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont annyian amennyinek deviza alapú jelzálog hitele volt és gondolom ez pártállástól függetlenül igaz a többire is.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azért jó lenne tudni.
2012. jan. 7. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányan végtörlesztettek az országban? Még jobb volna tudni. Hogy hány embert segítettek az adósságát megszüntetni vagy kezelhetővé csökkenteni. Különben meg banktitok, pupák!
2012. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ezek nem azok az emberek, akiknek erre tényleg égető szükségük lett volna.
2012. jan. 10. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy részben erre ment ki a játék. Úgy tudom, hogy az MSZP tett egy olyan javaslatot, hogy az országgyűlés tagjai ne végtörleszthessenek, és ezt el is fogadtk. Persze aki akart az az összes frakcióból végttörleszthetett előtte. Amúgy ott vannak még szép számmal a fideszes önkormányzati képviselők, polgármesterek, és nem utolsó sorban a nagykeresetű emberek. Pont ők nem voltak rszorulva, tőlük vontam volna meg a jogot!

Az LMP javaslata ennél sokkal átláthatóbb, és nem csak a devizahiteleseket segítette volna (a forinthitelesek kárára). Egyik pl. a kamatplafon lett volna. A fidesznek nem méltóztatott tetszeni, mert véletlenül a szegények is jobban jártak volna.

2012. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!