Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi ideje lehet még Orbán...

Mennyi ideje lehet még Orbán Viktornak hátra a miniszterelnöki pozíciójában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Sándor 417! Köszönöm ezt a választ, de én újra feltenném a 13. válaszban szereplő kérdést. Mert nézzük akkor ezt praktikusan! Megnyerheti Orbán a nagy csatáját? Legyőzheti az egész világot? Mert szerintem ennek a csatának az lesz az eredménye, hogy sokkal nagyobb lesz a nyomor.
2012. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

ÁÁÁ, úgysem fogja itt fel egy fafej sem, hogy a szakértő jóisten is lehetne kormányon, a véleményünk, intézkedéseink olyanok, mint csepp a tengerben. Ez eu leépíti a gazdaságunkat, az iparunkat, mert a túltermelő nyugatiaknak nem érdeke, hogy a magyar ember magyar terméket vegyen. Olyan termékeket importálunk, hogy sírni kéne, sírni!!! Az unios támogatásaink csak súrolják a nyugati termelők támogatását, nincs versenyhelyzet, csak lassú kifulladás. Ezek a szemetek menteni fogják az euró bőrét, még ha az uniós parlamentnek is kel elmenni gyrost sütni Görögországba. Nyaljunk be nekik csontig??? Mégis hol a retekben van az ígért uniós fellendülés? A marha nagy pénzek, a fejlesztések, a beruházások??? Hol?

Mindenki csak az országhatárig lát?

Jöjjön vissza az MSzP és kezdejen megint osztogatásba? Jöjjön a Jobbik, hogy cigányüldözzésel töltse a mindennapjait? Ők még ennél is jobban beintenének az uniónak a nagy magyar mentalitásukkal.

Ennyi korlátolt embert, hihetetlen. És nem szeretem se a Fideszt, se Orbánt, se senkit. Csak azt tudom, hogy jelenleg a világot nálunknál nagyobb érdekek mozgatják és per pill az unio félig el van merülve a szarban, mentik a görögöket, mert mentik vele magukat is. És többek között rólunk is húzzák le a bőrt.

2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%
ma 20:21 végre egy ember aki még nem merült el a vörös homályban. Nagyon jó hozzászólás.
2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

Konkrétan annyit biztos nyerünk vele ,hogy nem tekintenek bólogató Jánosnak minekt ezután,olyannak akivel meg lehet etetni bármit.


Ez olyan dulpa vagy semmi játék, miközben azt mondja a kormány, hogy készek a tárgyalásra az IMF-el, kompromisszumokra a változtatásra az alkotmányon is a kritizált részeket amennyiben konkrétumkkal jönnek és bebizonyosodik, hogy Eu ellenesek.

Minden estere ha el is bukik lesz mire fogni a nemteccikdogokat ,amik következnek.

2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sándornak köszönöm a választ, van benne logika.
2012. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%
20:21nek igaza van!!!
2012. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem OV azt gondolta, hogy külföldön is térdre hullanak a személyes sármja előtt. Hát most nem.
2012. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!