Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimutatta a foga fehérjét az...

Kimutatta a foga fehérjét az LMP? Jöhet az LMP-MSZP-DK koalíció?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 16:16
1 2
 11/16 Sz1u ***** válasza:
46%

17:17 Sándor 417


"Jót röhögtem. Azon meg majd becartam a röhögéstől amikor a Fletó sleppje gondolt egyet és beült a rendőr kisbuszba és nem voltak hajlandóak kiszállni onnan csak a rendőrségi garázsban."


Gondolom, akkor is jót röhögtél, amikor Viktor ismét elosont laposkúszásban a helyszínről (mint már tette máskor is, amikor baj van). Én pölö ezen röhögtem egy jóízűt. Nyugi, lesz még Viktorka is rendőrségi kisbuszban! Röhögünk majd együtt?

2012. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sz1u ***** válasza:
42%

17:17 Sándor 417


"A Karácsony előtti láncos majomkodásra" ugye szinoníma a kordonbontásozás? Na Sanyikám az volt az igazi majomkodás!

2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha így erősebbek mint a Jobbik, legyen.
2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom miért hantázod azt ,h elosont laposkúszásban.

Miért tette volna ? Hajnalig rahedli törvényeket szavaztak meg odabenn.Pont olyanokat amiket az Lmp-s , Szdsz utódpárt libcsik(idegen érdekek mentén) nagyon nem akartak, hogy meg legyenek szavazva.

Az Lmp úgy komolytalan ahogy van.Nagyon egyszerűnek kell lenni ahhoz, hogy az ellentmondásos dilettáns nyilatkozataik ellenére valaki még rájuk szavazzon valaha is.Szerinten 10 év múlva senki nem fog emlékezni rájuk.

Az Mszp Paprikajancsiházy hangulat keltése, hírkeretezése mestertálalása sem lehet nyerő az írástudók számára, max akkor ha 60as öreg komcsikáderek.

Dk egy nulla ami senkit nem érdekel.Főleg ,hogy minden idők legnépszerűtlenebb Fletója van a soraikban.De a többi sem piskóta ilyen szmepontból.

Akik labdába rúghatnak még a jövőben a Fidesz mellet azok a Jobbikék .Csak lennének kicsit okosabbak , szakmaibbak összeszedettebbek.

De a Nemteccikarendszeres nyafi társaságból is lehet még valami talán a szakszervezetek mentén ha van annyi sütnivalójuk ,hogy kihasználják a helyzetet és találnak frontembernek egy megfelelő nyafivezért.

2012. jan. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sz1u ***** válasza:

06:48 Sándor 417


"Nem tudom miért hantázod azt ,h elosont laposkúszásban.

Miért tette volna ? Hajnalig rahedli törvényeket szavaztak meg odabenn."


Ne haragudj, de ne terelj! Én (szerintem) egyértelműen az operaházi (ill. pl. a 2006-os zavargások idején páncélozott autójával menekülő) laposkúszásról beszéltem.

S hogy miért tette (volna)? Mert sunyi és alattomos. Ennyi.

2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már tényleg nem tudom mi a bajod ? Melyik tüntetésről beszélsz?Mi alapján várnád el bárkitől is ,hogy tüntessen?

Tünteni ,utcán hőbörögni nem elvárás kérdése .Ilyesmi elfoglaltságokkal önkétes alapon szoktak bíbelődni a zemberek, senki nem mondhataja meg nekik, hogy tessék máris tüntetni és hőbörögni mert ez a minimum amit elvárhatunk öntől a jelen helyzeben!

:D

Ha bárkinek ahhoz van kedve épp akkor ,hogy hazamenjen és picsipacsit játszon a fürdőkádban a kedves nejével a sárga gumikcsája jelenlétében akkor az bűnt követ el?

2012. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!