Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet Orbán Viktor jövője?

Mi lehet Orbán Viktor jövője?

Figyelt kérdés
Nem a fideszé, nem a kormányé, csak egyedül róla van szó. Hova tart, meddig, merre mehet?
2012. jan. 3. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Hová tart?


A szőnyeg alá.

2012. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Még 20 évig ő lesz Magyarország miniszterelnöke.
2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A halál.
2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 asmosys ***** válasza:
98%

„Még 20 évig ő lesz Magyarország miniszterelnöke.”


Ha az ápolók így fogják hívni. :))

2012. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Ez utóbbi, azaz a halál mindenkit utolér majd. Ez nem kiváltság. Egyébként ahogy az egyik válaszoló nagyon jól írta, még legalább 20 évig fog kormányozni. Hacsak közbe nem szól a halál. Remélhetőleg nem így lesz.
2012. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

mégis miért vagytok olyan biztosak benne,hogy Orbán 20 évig hatalmon lesz?

már a saját sleppje is lázadozik ellene, hát még húsz év múlva...

ti legalább annyira képtelenek vagytok a megújulásra, mint az MSZP...

2012. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem két eset lehetséges: Vagy sikerül a Nagy Mű, a Kötcsén szemérmesen centrális erőtérnek nevezett diktatúra bebetonozása, és akkor még 20-30 évig marad, vagy nem, és akkor viszont nagyon hamar vége lesz, akár még 2014. előtt. Én az utóbbit valószínűsítem, mert az egész nyugati politikai és pénzügyi világ el akarja takarítani Orbánt, és biztos megtalálják ennek a módját. Meg itthon is megkezdődött az ellehetetlenülése. Bár az időközi választások még látszólag jó eredményeket mutatnak neki, a közvélemény-kutatások szerint már 80 % mondja azt, hogy rossz irányba mennek a dolgok.


A magyarok többsége általában nem érzékeny a szabadság elvételére, a jogállam felszámolására, de a saját jólétére nagyon is. Orbánt egyedül az legitimálhatta volna belföldön, ha viszonylagos jólétet teremt. Akkor keveseket zavart volna, hogy nincs Alkotmánybíróság és Klubrádió. Az azonban nyilvánvaló illúzió volt, hogy a szabadság felszámolása és az ország külső elszigetelése révén jólétet lehet teremteni. Ma már egyre többen látják, hogy ez az út nem a jólétbe, hanem a nyomorba és a megsemmisülésbe vezet. Így viszont Orbánra kétszeresen fog visszahullni a népharag, mert elvette a szabadságunkat is, és a jólétünk morzsáit is.

2012. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
IMEI
2012. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok benne biztos, hogy még 2 évig kihúzza miniszterelnökként, ha így haladnak a dolgok. Elképzelhető, hogy saját pártja fog megszabadulni tőle. Minden esetre nagy változások jönnek, repedezik már a máz.
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Valaki0702 ***** válasza:
95%
Börtön Gyurcsányt is utáltam ,de ezt meg pláne.
2012. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!