Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákok tényleg háborút...

A szlovákok tényleg háborút akartak kiprovokálni Magyarországgal?

Figyelt kérdés

egy oldalon olvastam egy kommentet "Sok igazság van ebben az egészben, de nem szabad tömegmegmozdulásokkal kényszeríteni a kivállást! A nyugat terve, hogy Magyarországot megszállja, elpusztítsa, meg nem tudom én mit tenne még vele. Ez világosan látszott, amikor "szlovákia" háborút akart kiprovokálni Magyarországtól. Még a köztársasági elnök személyes sértegetéséig is elmentek. A szlovák-magyar vitákra EU válasza "intézzék el egymás között" egyértelmű utalás, hogy támadják meg szlovákiát. De ezt csak azért, hogy NATO-ben lévő szabályok alapján lerohanhassák ezért magyarországot. Ez az eész terv befuccsolt, később a médiatörvénny megjelenése térítette őket másik tervhez, miszerint ebből robbantanak ki nagy ellentüntetéseket, polgárháborút a "gonosz diktatúra" ellen. Ez sem jött be, de még mindíg ott van a cigány-magyar polgárháború lehetősége. Csak arra várnak, hogy egy kicsit ténylegesebben elfajuljanak a dolgok, és máris ellepik magyarországot a békefenntartók. Például azok a fajták, akik boszniában biztosították a terepet a bosnyákok kiirtásához.

Tehát magyarországnak, és a magyaroknak jelenleg mást sem kell tenniük, mint békében megmaradni! Nem bedőlni az iszlámpániknak, nem kiabálni, hogy égessünk cigányokat stb."


2012. jan. 3. 11:27
 1/9 bumbi02 ***** válasza:
55%

Ezt milyen oldalon olvastad? Elég beteges összeesküvés elmélet ez már..


Egyértelmü utalás lenne a "intézzék el egymás közt"? Hát diplomáciailag ez egyáltalán nem egyértelmű utalás. Legalábbis nem esett le egyik félnek sem..


Akárki írta ezt, már elég beteges paranoiával küzdhet.

Cigány-magyar polgárháború lehetősége?? Jesszusom. 0,001% környékén mozog ez a lehetőség.

Médiatörvény elleni tüntetéseket ők mozgatták volna? na persze..

Még csak meg se említem hogy a 2010es választások óta a kormánypárti koalíciónak MAGYAR tagjai is vannak (lassan már csak voltak mer új választás lesz)


Szerintem ilyen ötlet még Slota fejében se fordult meg nem hogy Radicováéban..

2012. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem beteges. De jobban aggódj az USA III. Világháborús tervei miatt. Mellékelt link azoknak akik nem csak az eltorzított semmitmondó híreket akarják megtudni:


[link]


[link]


Jó olvasgatást....

2012. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem


és ne a jovonk.inforól tájékozódj, ők erősen paranoiások!

2012. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bumbi02 ***** válasza:
Hát én beleolvastam ebbe az oldalba.. és ez már mindent megmagyaráz.. honnan ez a sok légből kapott összeesküvés elmélet,és ez a sok 14-15 éves akinek már azt táplálják a fejébe hogy aki liberális az már gonosz is...Amikor az ebadó mögött azt látják hogy az utolsó önvédelmi fegyvert akarják el venni az emberektől.. Hát hallod.. Jót nevettem, de aztán elszomorodtam mikor elolvastam a fejlécet: Hírportál..
2012. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első neked írom cigány -magyar polgárháború nem olyan valószínűtlen nem tudom hallottál e a Kiskunlacházi gyilkosságról itt lakok a könyéken,(és sok cigány is lakik itt), nagy tömeg gyült össze hogy át menjenek Ráckevére a cigányok haza mentek mind féltek egy se volt az utcán, de a tömeget kommandósok rendőrök fordították vissza. Itt a cigányok nap mint nap lopnak, majdnem minden nap látom hogy kábelt égetnek,őőő honnan van nekik ennyi rézkábel kérdem én? itt ha történik még gyilkosság és rá tudják bizonyítani a cigányokra tuti hogy lesz itt valami hamar át terjed a szomszédos falvakba és akkor már könnyen lehet polgárháború.
2012. jan. 3. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki nyilas oldalakat olvasgat, az meg is érdemli a félrevezetést és a rettegést.
2012. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cigány-magyar polgárháború tényleg tervben volt, de elbénázták. Azon senki nem gondolkozott el, hogy a kormányok miért hízlalják a cigányságot?
2012. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:

Nagy tömeg alatt mit értünk? 100 fő? Az már elég számottevő a 10 millióból hallod.. Tudom hogy a számítógépes játékokban menő katonának lenni, meg polgárháborús hősnek, meg a filmekben is jól néz ki egy polgárháború.. De élőben nem az. Hálisten közel se vagyunk egy polgárháborúhoz. Előbb lesz Magyarországon euró mint polgárháború. És miért?

Mert ahányan vagyunk annyi felé húzunk szét.

Tegnap volt egy kérdés, aminek a lényege az volt hogy tüntetnél-e - összefognál-e - valaki olyannal egy közös ügyben, akivel sok más téren nagyon nem értesz egyet.. És pont azok akik ezt a cigány-magyar polgárháborút ösztönzik, azok írták hogy nem. Na ezért nem. Mert lehet hogy egyetértés van abba hogy Kiskunlacházán mit tettek a cigányok és gonosz mocskosak.. De 100 másik témában megoszlanak és "Én nem fogom egy Fideszes/Mszps/jobbikos pártját fújj..."



Amikor voltak a cigánygyilkosságok, akkor elég nagy társadalmi szakadékot generáltak azok az "okos" emberek akik tették. Legalábbis abban a régióban nem tett jót a cigány-magyar viszonynak... Akkor se lett még csak lokális konfliktus sem.(mármint olyan ami komoly tettlegességig fajult volna)

2012. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:

nagy tömeg gyült össze hogy át menjenek Ráckevére a cigányok haza mentek mind féltek egy se volt az utcán, de a tömeget kommandósok rendőrök fordították vissza.



A foci meccseken is összegyűlik két nagy tömeg akik egymásnak esnek és ott is kommandósok vannak jelen.

Nem szeretem a focit különösképpen, de mindig tudtam ha Rákóczi meccs volt Kaposváron, mert ahogy utaztam haza felé, a kommandósok már ott sorakoztak rendesen..Aztán ebből se lett polgárháború...

2012. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!