Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha majd kizárjuk Magyarországr...

Ha majd kizárjuk Magyarországról a nemzetközi tőkét, hogyan lesz itthon mindenkinek munkája?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 08:51
1 2 3
 21/27 mountain ***** válasza:

Nagyon jó kis dolgokat írtok,én titeket tennélek meg gazdasági miniszternek,meg állam titkároknak! Ez most komoly. Feltéve ha megelégednétek egy mostani állam titkár fele fizetésével,mert ezzel is lehetne spórolni, és akkor is még gyönyörűen megélhetnétek.

Csak azt nem értem, hogy ezeknek ott fönt ezek a dolgok miért nem jutnak az eszükbe?

2012. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én vállalnám :D ingyen is én inkább "híresség centrikus" vagyok nem pénz mondjuk 100 ezer kéne csak, jó minimálbér is lehet csak megtudjak élni
2012. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

majd adnak nekik a Magyarok


(gúnyolódik)

2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
azért a mezőgazdaság tönkretételében vastagon benne volt Torgyánjózsi, aztán meg karöltve a fidesszel megintcsak Torgyán.
2012. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
édesjóistenem, olyanok vagytok mint a 8 évesek amikor szexről beszélgetnek
2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 mountain ***** válasza:
Hát már ennyi örömünk se legyen? :-)
2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is bevállalnám még minimálbérért is... engem nem a pénz, hanem a hazafiasság vezérelne.
2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!