Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegek az elfogadtatásuk...

Ha a melegek az elfogadtatásukért küzdenek, akkor miért rendeznek külön olimpiát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 01:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát én meleg vagyok de énse igazán értem a felvonulókat...ezzel egyáltalán nem fognak jobban elfogadni..jó mondjuk ki mit gondol...
2012. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tessék itt a lehetőség, ha jó vagy valamilyen sportban amatőr szinten, ki tudod fizetni a nevezési díjat, mi tart vissza, hogy ne jelentkezz erre az eseményre. Vedd fel a kapcsolatot a szervezőbizottsággal, (legegyszerűbben a háttér társaságon keresztül tudod) hogy indulnál versenyezni, nyugodtan mondd meg, hogy heteró vagy, garantálom, hogy nem ér semmiféle diszkrimináció.
2012. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak az olimpia szóval van bajom, miért nem hívják másnak? Ahol csak melegek vannak, ott nem beszélhetünk világbajnokról, mert a legtöbb sportoló aki indul a normális olimpián heteroszexuális.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A hivatalos elnevezése Euro-games, nem olimpia mert amatőr sportverseny. A meleg, b...zi, homokos olimpia elnevezést a szélsőjobb találta ki. Még egyszer a hivatalos neve: Euro-games.
2012. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, ennek nem olvastam utána.
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Béla211 ***** válasza:

Én meleg vagyok ,de a külön olimpiával én sem értek egyet ha meg mérettetni akarunk akkor a heterókkal együtt tegyük ,Mert nem vagyunk fogyatékosok h külön olimpiát hozzunk létere."A Madárfészekben rendezett vasárnapi záróünnepség keretében kialudt az olimpiai láng, ezzel véget értek az ötkarikás játékok Pekingben. A 12 nyíltan meleg, biszexuális és leszbikus sportoló közül heten szereztek valamilyen érmet és közülük négyen is a legfényesebb azaz az aranyérmet akaszthatták nyakukba. Az egyetlen férfi abban is egyedülálló közöttük, hogy egyéni versenyszámban volt képes nyerni.


matthew mitcham

Matthew Mitcham ausztrál műugró, 10 méteres toronyugrás aranyérem, 3 méteres műugrás 16.hre. És ezért mondom h nem kell meleg olimpia különbem is az olimpia arra van h mindenkit elfogadjanak bőrszín, nemre és szexuális beállítottság ellenére szóval ha valaki Meg akarja magát méretet ni azt a heterókkal együtt kell hiszen ugyan olyanok vagyunk mint ők.

2012. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Matthew Mitchem valóban példaértékű, nem csak a műugrósportnak, hanem nekünk melegeknek is.

Amiért kell ez az amatőr sportesemény (Eurogames-Budapest)az az, hogy nálunk nincs meg az elfogadás a melegek felé. Pontosan abba nem gondol bele egy átlag magyar, hogy mi melegek ugyan olyanok vagyunk.

Gondolj bele: nálunk mennyi az esélye, hogy egy nyíltan meleg sportolót az olimpiára küldenek? Hogy példaként állítják az ifjúság elé, a jövő generációja elé? Menyi az esélye, hogy nem tiltják el, vagy más adminisztratív eszközökkel nem lehetetlenítik el a pályafutását? Megmondom: 100%, hogy keresztbe tennének neki. És nem érdekelné a sportvezetést menyire tehetséges, jó eredményeket ért el, és mi rejlik benne.

Az ausztrál egy fejlett társadalom, ott Mitchemre büszkék, a jövő műugrói és vizisportolói példaképnek tekintik, felnéznek rá, különösebben nem érdekli őket a magánélete elfogadják, hogy barátja van (asszem meg fognak házasodni), nem gondolnak arra, hogy az összes műugró b.zi, nem gondolnak a szülők sem arra, hogy a fiam, lányom majd b.zi lesz műugróként.

Ott is vannak, homofóbok, ultra vallásosak, ultra konzervatívak, de a különbség az ő és az átlag magyar között az, hogy még ha Mitchem párkapcsolati élete nem is fér bele a világképükbe, ennek ellenére tudnak rá büszkék lenni, lehet, hogy hangot adnak annak hogy ő b.zi, de eszükbe se jutna arra gondolni, hogy ellehetetlenítsék őt.

2012. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!