Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez ugye csak vicc a kormány...

Ez ugye csak vicc a kormány részéről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 21:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az oktatás kéne, hogy az utolsó dolog legyen, amin spórolnak. Mégiscsak ez jelenti az ország jövőjét.
2011. dec. 29. 08:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj mrá ide, valaki már megkérdezte ezt... Két munkahelyen fogsz egyszerre dolgozni, és dupla adót fizetsz majd? Vagy anyád csinálta ezt, hogy te kétszer gombolnád le az adóforintokat az oktatásodra? Hmm?
2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudod vannak olyan diplomák, amiket egy munkahelyen tudsz használni együtt és rendkívül sokat érnek együtt. Én például most formatervező szakon vagyok és egy közgáz diplomát akarok mellé, mert egy designernek nem árt, ha vannak közgazdasági ismeretei is. De ha ezt nem támogatja a kormány, akkor úgy gondolom, hogy Nyugat-Európa tárt karokkal fogad...én szeretnék itt maradni, de a helyzet egyre reménytelenebb.
2011. dec. 29. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!