Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz érában nekem mikor...

A Fidesz érában nekem mikor lesz jó?

Figyelt kérdés
8 általános iskolai végzettségem van, nem most nyáron barnultam le, szeretek dolgozni, most nincs munkahelyem, de keresem és nem segélyből élek.
2011. dec. 28. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt egy diplomás is megkérdezhetné!
2011. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Soha. Majd ha ellopod az államkasszát.
2011. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos 8 általánossal nem csak a Fidesz érában nem fogsz tudni érvényesülni...
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan! Mit vársz 8 általános végzettséggel, miközben diplomások és egyéb, valamihez is értő szakemberek vannak munka nélkül. Először tegyél ke valamit az asztalra(tanulj valami hasznosat és tanulj nyelveket.) majd akkor akarj bármit is. Vagy mégis mit gondoltál? Több százezres fizetést adjanak neked a semmire?
2011. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Amint beházasodsz egyik Fidesz-politikus családjába, vagy beállsz a Fidesz fiatal propagandistái közé, komoly lehetőségek állnak előtted.
2011. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem most nyáron barnultam le"


Kamu kérdés. Nem igazán bírják a cigányok, ha így nevezik őket, pláne magukat így neveznék.


Nos a kérdésre válaszolva, mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Miért is van csupán 8 általánosod? Nem számít, a lényeg, hogy az állam az első szakmádat fizeti. Irány tehát tanulni, hiszen szeretnél dolgozni megvan az ambíció, legyél mondjuk lakatos. Abból mindig elkel egy jó szakember. Vagy ez, vagy vársz a csodára, és teszel fel kérdéseket, hogy "A Fidesz érában nekem mikor lesz jó?". Hát így sosem.

2011. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Amint beházasodsz egyik Fidesz-politikus családjába, vagy beállsz a Fidesz fiatal propagandistái közé, komoly lehetőségek állnak előtted."


Kösz covenant. A hasznos válaszoddal megmentetted a napot.

2011. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez attol is függ,hogy hány éves a kérdező.


Különben nem értem, miért ér többet egy diploma,ha nincs munkád, mint egy jo szakma, amivel el lehet helyezkedni.

Annyi a diplomás már az országban,hogy nincs rájuk szükség.

Sokan diplomával mennek külfdre,felszolgálonak,meg takaritonak.

2011. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Annyi a diplomás már az országban,hogy nincs rájuk szükség." - Magyarországon az OECD tagországok közül az egyik legkevesebb a diplomások száma. Csak itthon sajnos sok a haszontalan szakon végzett diplomás, akik nyilván nem találnak munkát.


Amúgy pedig lehet hogy diplomával sem kapsz állást, de nagyobb az esély. A diplomás munkanélküliség jóval alacsonyabb, mint a többi végzettségnél együttvéve.

2011. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a baj, hogy a diplomások nem kapnak állást hanem az, hogy keveslik a munkájukért kapott pénzt. És ha megnézed, mondjuk egy orvos milliókat is ölhet abba, hogy végignyomjon egy egyetemet és utána kap egy 120-140 ezres fizetést?

Persze sokan nyitnak magánrendelőt is, de a legtöbben a külföldi utat választják.

2011. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!