Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A neoliberálisok feketítették...

A neoliberálisok feketítették be a liberális eszmét és szót?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

"mit csináltak Magyarországon az ideológiák az egyes emberekből. "

19:49 Fejtsd ki reszletesebben legy szives! (Oszinten erdekel.) 19:45-os voltam.

2011. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Hahahahaha egy fideszes náci! Az év vicce XDDDDDDDDDD
2011. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon az SZDSZ járatta le végzetesen a liberalizmust, annyira, hogy azt már szitokszóként használják egyes körök. Köszönjük meg nekik.
2011. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

"egyáltalán tisztában vagy vele, hogy a világ nem fekete és fehár?"


De egy fekete-fehér skálán el lehet mindent helyezni, libsikém. Lehetséges, hogy sötétszürke vagy, de arra sem lennék büszke a helyedben.


"valóban, te csak pár propaganda oldalról tájékozódsz"


Széleskörű forrásokból tájékozódom szemben veled, aki csak pár libsi fősodorbéli agymosócsatornát olvas, a többit pedig azzal intézi el, hogy "náci".


"baromság. harminc éve jósolgatják, mégsem következik be. továbbá nincs olyan, hogy fehér civilizáció. a rasszista érvelés nem működik jobb körökben"


Nem is 30 év alatt tűnik el, hanem pár generáció alatt, az minimum 100 év. De Borsodban (Angliában, Franciaországban - lásd az utóbbi évek négertombolásait) például már bizonyos helyeken eltűnt, hála a magadfajtáknak. Nincs fehér civilizáció és rasszista a fehérezés? Minek hívjam akkor a fehér embert és a fehér ember kulturális vívmányait? Fekete civilizációnak? Polkorrekt agymosott.


"most mondanám, hogy akkor hogy is van ez a Jobbikkal meg az arabbarátokkal, de mivel tudom, hogy fideszes vagy, tehát ostoba, ezért inkább hagyjuk..."


Fideszes az elvtársad, de nem én. Jobbhíván a Jobbikra szavaztam, bár a szavazósdi maga is liberális találmány és kukára való, ahogy egy szűk pénz- és médiaoligarchia manipulálja az emberi szavazógépeket. A Jobbik addig arabbarát, amíg az arab a maga kultúrkörében marad, azaz a Közel-Keleten. Bevándorlást támogató sorokat sohasem hallhattál tőlük.

2011. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

A negertombolasokat a kurucinfo nagyitja fel, megmutatja a rombolo negereket, a rombolo arabokat mar kevesbe. A neger es arab tuzoltokat, rendoroket meg mentoket pedig mar nem. Pedig azok is vannak. (Egy eve a nyugdijreformnal meg leginkabb feherek tomboltak az utcan.)

Ja es hogy honnan tudom? Egy francia-magyar vegyesvallalatnal vagyok mernok es az elmult evekben tobbszor megjartam Franciaorszagot, nem mint turista, hanem par hetes kikuldetesekben, szoval a francia hetkoznapokat lattam, nem csak az Eiffel-tornyot. Ha nekiallnal niggerezni, vagy mocskos bevandorlozni egy arab buszsofor vagy fekete penztaros lattan teged vagnanakk pofan a FEHER franciak. De persze tudom en csak egy zsidoberenc vagyok es a kurucinfo tajekoztat csak egyedul hitelesen.

A feher Europat pedig addig ne temesse senki, amig nem indul neger, arab vagy vietnami ESELYES miniszterelnok-jelolt egy europai orszagban.

2011. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 01:56


azt hiszem ebből a kommentedből is látszik, hogy árnyékbokszolást játszol és idióta vagy.

2011. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 11:33


hagyjad nem érdemes tájékoztatni ezekről a dolgokról, annyira agymosott már.

2011. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

"A negertombolasokat a kurucinfo nagyitja fel, megmutatja a rombolo negereket, a rombolo arabokat mar kevesbe."


Nem a néger a lényeg, hanem az, hogy nem fehér kultúra beli a tombolás alanya, hanem tájidegen. Mindezt köszönhetjük a liberális bevándorlási politikának és az ezen doktrínát igenlő magadfajta agymosott tévézombiknak.

2011. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
A valaszombol ezt a lenyegtelen zarojeles gondolatot idezi, azt a reszt persze nem, ahol arrol irok, hogy ezek a "tajidegen" bevandorlok beilleszkedve dolgoznak rendorkent, tuzoltokent es magukat arab, szenegali, satobbi szarmazasu FRANCIANAK valljak. De tenyleg nem vitatkozok tovabb magaval mert ertelmetlen. Engedelmevel azert megkerdeznem, jart valaha Franciaorszagban?!
2011. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!