Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre szavaztatok fidesz...

Erre szavaztatok fidesz szimpatizánsok?

Figyelt kérdés

[link]

Rendőrautóba tuszkolják a képviselőket a parlament előtt, mert tiltakoznak a fidesz által hozott törvények ellen. A mára szervezett tüntetést is feloszlatták. Csak halkan megjegyzem, hogy elvileg a képviselőknek mentelmi joguk van.


2011. dec. 23. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem megoldás, amit ők csináltak, csak felakarták magukra hívni a figyelmet.
2011. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát valahol el kell kezdeni....
2011. dec. 23. 16:09
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

ÉN NEM ERRE SZAVAZTAM!

azt vártam,hogy legalább gumibotokkal jól szarráverik a sok hülyét fletóval együtt. na az lett volna antidemokratikus! bárcsak így lett volna...

2011. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, nagyjából erre szavaztunk csak az a baj hogy utána kiengedték őket a dutyiból, ahova valók.

Nem féltek ilyen kritikusan írogatni ide, hogy letartóztatnak titeket a fasiszta rendőrök ?

2011. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen politikai "játékok" büdösek, biztos azért csinálják hogy a közvéleményt valamilyen irányba elmozdítsák.. hogy miért, azt ők nagyon jól tudják
2012. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!