Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tart Magyarország gazdasága?

Hol tart Magyarország gazdasága?

Figyelt kérdés
ugye négy fázist ismerünk az expanzió(megélénkülés) prosperitás(fellendülés) recesszió(hanyatlás) depresszió(pangás) gondolom az első kettőt kizárhatjuk:)
2011. dec. 21. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A FIDESZ a hazug ígéreteit tekintve baloldali, mert fűt-fát ígér a szegényeknek is, de kormányon kőkemény jobboldali, csak sajnos 19. századi értelemben, azaz a legszegényebbektől, a legelesettebbektől elvett pénzt adja oda ajándékként a leggazdagabbaknak.
2011. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Föld alatt
2011. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De ha talán egy kicsit megértőbbek lennénk tudom nehéz de próbáljuk meg együtt sikerülhet csak higgyétek el. HAJRÁ MAGYAROK
2011. dec. 26. 23:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszabb lesz, egy menekvés van a külföldi munka.
2011. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon nehéz. Nem védek egyetlen politikai pártot sem mert tudom mennyit ártottak. De gondoljatok a régi hősökre mennyit tettek ők értettek. Mennyien haltak meg a hazáért, hogy ti szabadok legyetek. Legkönnyebb elmenni de én itt maradok becsülettel elvégzem az iskolát és megpróbálom jobbá tenni az életet hátha:S
2011. dec. 26. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!