Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről? (lent)?

Mi a véleményetek erről? (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Mostanában sokat gondolkodtam azon, hogy sok magyar ifjú magát nemzeti érzelműnek és a Hazáért bátran cselekvőnek nevezi.Ezek a fiatalok folyamatosan gyűlölködnek, és olyan stílusban beszélnek és alkotnak véleményt ami ellen eredetileg állást foglalnak.Ezt én mint önmagamat konzervatív értékrendűnek és nemzeti érzelműnek tartó ember nem tudom elfogadni.Nem tudom elfogadni, hogy derék, jobb sorsa érdemesebb magyar ifjak leborotválják a hajukat, és náci jelszavakat skandálnak és maskarába öltözve járnak az utcán! Én ezt a viselkedést nem tartom összeegyeztethetőnek a magyar kulturális értékekkel ezeréves hagyományainkkal és a magyar nemzettudattal! Fiatalok Kossuth Lajos, Széchenyi vagy Tisza István vagy akár Horthy vagy Bethlen járt ilyen gúnyákba és így élte meg a magyarságát?


2011. dec. 21. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Örülök, hogy egy józan ember is van ebben a sötét pusztában. Ritka dolog ez manapság. Majd jönnek mindjárt a nagy "nemzeti érzelműek", és megmagyarázzák, hogy nem is vagy igazi hazafi, ha nem akarod halomra gyilkolni az "ellenségeinket"... :)
2011. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenki gyülölködik.

2. Nem kell elhinni, minden féle baromságot.

3. Aki hülye, az haljon meg! A nemzeti érzelműség, nem egyenlő azzal, hogy soviniszta életmódot kell folytatni.

4. Eszedbe nem jutna az, hogy léteznek álnemzetiek is? Nem mondom egy szóval sem, hogy a zsidók hozták létre ezt, mert nem kellenek ők. Elég csak a sületlen dumákat átvenni és kész.

5. Gyülölködésben és félelemben nem lehet élni, vagyis ezek, nem hosszútávúak.

2011. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na végre valaki értelmes ember is van itt! Régóta vártuk, hogy felbukkanjon egy ilyen ember közöttünk!
2011. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, ebben egyetértünk. Nem attól lesz valaki hazafi hogy zsidózik meg cigányozik.
2011. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!