Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vajon mit értett az...

A Fidesz vajon mit értett az 1 millió új munkahely alatt?

Figyelt kérdés
Egy millió munkahely elvesztését? Vagy esetleg 1 millió új 40ezres fizetésű közmunkás állást? Talán 1 millió új minimálbéres munkát? Vagy csak 1 millió új segélyezettet?
2011. dec. 20. 10:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

A link tényleg egy vicc. Az önkéntes munka a munkanélküliség megoldásában is segíthet. És mégis hogyan? A munkanélküliségben nem az a baj, hogy az emberek otthon unatkoznak, hanem az, hogy nincs jövedelmük.

Én nem veszek részt önkéntes munkában, ingyen, azt előre megmondom. Lenyomok 10 órát a munkahelyemen, otthon még vár a háztartás, meg a 2 gyerek. Csinálja, aki kitalálta.

2011. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"A kettős állampolgárságot végül is elintézték"

és most hova szarjak? ettől senki se fog jobban élni Magyarországon

2011. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"A kettős állampolgárságot végül is elintézték. Félig elcseszve ugyan, de legalább az megvan, és irónia nélkül mondom, hogy ennek még örülhetünk is."


Te örülsz neki, én kevésbé, mégpedig azért, mert érdek és hideg, aljas számítás volt mögötte:


http://www.youtube.com/watch?v=LjqGzDqftRw

2011. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan utálom az MSZP-t (is), de a videónak igaza van. 5 millió új szavazó, tuti a FIDESZ-re fog szavazni. És mi a fene köze van az ország belügyeihez? Én sajnálom őket, tényleg, de szerintem semmi joguk ehhez. Én sem szavazok a környező országokban.
2011. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A videóhoz még annyit, hogy az MSZP vetette fel először a kettős állampolgárság ötletét, csak akkor népszavazást tartottak róla, amikor is a nép elvetette. A Fidesz ennek ellenére megcsinálta. Gratula.
2011. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Te örülsz neki, én kevésbé, mégpedig azért, mert érdek és hideg, aljas számítás volt mögötte:"


Mert neked valószínűleg nincsenek határon túli barátaid, vagy rokonaid.

2011. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Mert neked valószínűleg nincsenek határon túli barátaid, vagy rokonaid."


Megnézted a videót? Leesett, miért írtam azt, amit írtam?

2011. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Megnézted a videót? Leesett, miért írtam azt, amit írtam?"


Megnéztem, és én ismerek szlovákiai és erdélyi magyarokat, és így tapasztalatból mondhatom, hogy közel sem biztos, hogy a Fideszre szavaznának.

2011. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Megnéztem, és én ismerek szlovákiai és erdélyi magyarokat, és így tapasztalatból mondhatom, hogy közel sem biztos, hogy a Fideszre szavaznának."


A probléma nem azzal van, hogy a Fideszre szavaznának-e, vagy sem, hanem azzal, hogy egyáltalán szavazhatnak anélkül, hogy részt vennének a közteherviselésben, és a választások kimenetele őket jelentősen érintené. A Fidesz pedig -mint ahogyan azt Mikola is mondja a felvételen- azért adta meg a szavazati jogot a kettős állampolgársággal, hogy saját szavazóbázisát ilyen aljas módon, kibicekkel növelje, még abban az esetben is, ha az itthoni tábora a népszerűtlen intézkedések miatt megfogyatkozna.

2011. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lesz 1 millió 40 ezres fizetésű munkahely, és akkor lehet kampányolni, milyen nagyok voltak. Hogy az itt dolgozók napi x óráért éhen halnak, az már nem fogja érdekelni a választókat...
2011. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!