Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért pózol csokival?

Dúró Dóra miért pózol csokival?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 08:09
1 2
 11/20 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

"Nem azért kapja a fizetését, hogy vidámnak nézzen ki..."

Ugye neked semmi sem jó????

Aki engem itt ismer, az tudja, hogy nagyon nem vagyok oda a Jobbikért. De EBBEN MOST nem értek egyet veled, kedves kérdező. Nem tudom, miért kell belekötni abba, hogy valakit lefotóztak ilyen vagy olyan beállításban? Mennyire jellemzi ez a képviselői munkáját? Vajon milyen nagy-nagy következtetéseket vonhatunk le egy ilyen fotóból?


Nem értek egyet a Jobbik politikájával, de az ilyen személyeskedésekkel sem. Ha valami bajod van a kedves hölgy POLITIKAI beállítottságával, akkor légy kedves azzal foglalkozni, de az ilyen megnyilvánulások (számomra legalábbis) nagyon visszatetszőek.


Pedro

2011. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy komolyságot várok a képviselőktől...
2011. dec. 12. 09:33
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

"Nem azért kapja a fizetését, hogy vidámnak nézzen ki..."


Szerintem te sem azért, hogy idióta kérdéseket írj ki. Mi köze annak, hogy néz ki a fizetéséhez te barom?

2011. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

"Ha már vállalta ezt a feladatot, akkor ne viselkedjen úgy nyilvánosan, mint egy kislány."


Szerintem vizsgáltasd meg magad.

2011. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én férfiként csak annyit tudok hozzátenni, hogy irtó szexin néz ki azzal a csokival.
2011. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Ha már vállalta ezt a feladatot, akkor ne viselkedjen úgy nyilvánosan, mint egy kislány."


Érdekes, nem tartom magas gyereknek azért, mert 32 évesen szeretem a csokit. Ha neked problémát okoz az, hogy egy huszonéves csokit eszik, akkor nálad nagyon nagy baj van.

2011. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Te nem csak nem érted, hanem nem is akarod érteni a problémát. Sajnállak nagyon.
2011. dec. 12. 13:14
 18/20 anonim ***** válasza:

"Te nem csak nem érted, hanem nem is akarod érteni a problémát. Sajnállak nagyon."


Azért nem érteném, mert képes vagyok a politikusokat is emberszámba venni? Ha ledoglozod a nyolc órádat, otthon is búvalb*szott vagy, mint a munkahelyeden? Vagy esetleg otthon kikapcsolsz, jól érzed magad? Ezt egy politikus miért ne tehetné meg? Ő 24/7 legyen politikus? Akkor meg miért nem érdemel (sokkal) magasabb fizetést mint te?

2011. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért nem velem pózol inkább? :(


Magányosan fogok meghalni...

2011. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező. Látom neked hatalmas probléma ha valakit csokival lefényképeznek. Neked ez a probléma? Elég h.üly.e vagy már ne haragudj...
2012. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!