Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a cionisták?

Kik azok a cionisták?

Figyelt kérdés
A cigányokhoz van közük?
2011. dec. 11. 21:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Madárka, azután a tengernyi sértegetés után amiket te rámzúdítottál, na most tényleg kikeltem magamból, hiszen 10-edjére is képes voltál megvádolni olyannal, amit már eddig 9-szer bizonyítottam. Erre te beszólsz és 10-edjére is, és van bőr az arcodon előhúzni azt a régi hazugságodat, amit nem tudsz bizonyítani. Ezután szerintem még nagyon finom is voltam, hogy csak taplónak neveztelek...
2011. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
8%
És íme itt van a Gondolkozoo egy újabb remekműve a hzugság terén. Én most mondtam neked először ezt a wikipédiáról. Aki hazudik annak okosnak kellene lennie.... Ez rólad mindent elárul. Na keríts gyorsan valahonnan egy zsidó összeesküvést, támaszd alá a nagyon hiteles youtube-os videókkal és aranykoros cikkekkel és persze az elmaradhatatlan és rendkívül "megbízható" wikipédiával ami szerinted zsidó, bár ezt tagadod. Ezzel talán lefoglalod a kis buksid.
2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

a magát gondolkozóó-nak csufoló szerencsétlennek:


"De most tényleg őszitnén, be akarod magyarázni, hogy egy Gázában született palesztinnak egyenlő jogai vannak a GYAKORLATBAN is, mint akármelyik izraeli zsidónak"


Ezt senki nem is állította, ugyanis Gáza nem része Izraelnek, így az ottaniak nem izraeli állampolgárok, ahogyan a teszem azt egyiptomiak sem állampolgárok, mert Egyiptom sem része Izraelnek - az egy teljesen különálló terület, ami soha nem volt része Izrael államnak, soha nem annektálták, még csak semmilyen izraeli jelenlét sincs ott, ellenben van saját közigazgatásuk, saját kormányzatuk, és ezzel együtt saját, a Palesztin Hatóság által kibocsájtott állampolgárságuk.

Az izraeli arab állampolgárokról volt szó, tehát akik Izraelben élnek, nem a Palesztin Hatóság területein, és akik az izraeli össznépesség kb. 1/5ét teszik ki - ők teljes jogú állampolgárok, ahogy azt már számtalanszor szájbarágtuk neked - az egyetlen különbség a jogi státuszokban, hogy nekik nem kötelező a katonáskodás, de nem is tiltott.

Az az irdatlanul gáz, hogy ezen már szántalanszor végigmentünk, számtalanszor elmagyaráztuk neked, te pedig szándékosan nem vagy hajlandó tudomásul venni ezeket, hanem ugyanúgy nyomod tovább a következő kérdésnél a baromságaidat, mintha a korábbinál ugyanezek nem lettek volna letisztázva - tehát tudatosan hazudozol.

Ez pedig valóban suttyó dolog, tehát teljes joggal trógereznek le. Mert megérdemled. Az pedig, hogy utána még neked áll feljebb, egy vicc.



"A többire meg esetleg bizonyítékot linkelhetnél"


Mondjuk az, hogy láthatóan személyes tapasztalatai is vannak, ellentétben veled? És nekem is vannak közeli ismerőseim, akik kint végeztek egyetemet, és ilyesmikről számoltak be.

De érdekes, hogy mikor a youtube-os egetverő baromságaiddal jössz, ott eszedbe se jut utánanézni, azt kapásból, kritika nélkül elfogadod, mindaddig, amíg arról szól, hogy fúj-fúj Izrael. És még azok után is nyomod tovább (csak már egy következő kérdésnél), mikor már részletesen leírták neked, pontról pontra, hogy mik a baromságok a dologban.


De tessék, az arab képviselőkre a Knessetben fél perc volt utánakeresni és tanúbizonyságot kapni, ezt se először linkelem be neked:

[link]


Vagy az araboknak fenntartott ösztöndíjakról is lehet találni dolgokat, ha belenéz az ember

[link]

[link]


De egyébként a legegyértelműbb cucc szerintem az izraeli arabok közötti felmérés, miszerint maradnának-e izraeli állampolgárok az önálló palesztin állam megalakulásakor, vagy inkább annak lennének polgárai. A döntő többség maradna. És emlékszem, hogy ezt sem most linkelem be először.

[link]



10 percnél többet nem kellett keresgélni ezekre.


Részemről többet nem vagyok hajlandó foglalkozni veled, mert egyszerűen suttyó vagy hozzá, akit abszolút nem érdekel a valós helyzet, csak hogy lehessen szapulni Izraelt, meg jönni az agyatlan összeesküvéselméletekkel, és hiába magyarázzák el neked 100szor ugyanazt, a következő kérdésnél megint ugyanazokkal a baromságokkal jösz.

2011. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22%

"ma 12:18"


Végre valaki aki megmondja neki. Már azt hittem csak én hülyülök meg az állandó összeesküvéseitől. Gratulálok a hozzászólásodhoz.

2011. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!