Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem félrevezetés a Fidesz...

Nem félrevezetés a Fidesz EP-kampány plakátja?

Figyelt kérdés

Erős a gyanúm, hogy az. Nagyon úgy tűnik, hogy csak azt az egy dolog csinálják, amihez értenek: egy csomó hülyét manipulálnak.* De ez esetben konkrétan arra gondolok, hogy meg sem említik a plakáton, hogy ez a választás milyen választás. Így biztos sokan lesznek, akik azért mennek el szavazni, hogy mindenki takarodjon, aki "elkúrta".

(*Na jó, nem igaz, hogy folyton csak uszítanak, manipulálnak meg mindenki más törvényjavaslatait szapulják. Az elmúlt évek egyetlen értelmes Fidesz-megszólalása volt a 3 csapás törvény megemlítése.)


2009. máj. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

De, de szinte mindegyik az. Érdemes lenne néhányból karikatúrát csinálni :-)

Engem nem tudnak befolyásolni.

2009. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, mi van a plakátokon? Én még nem láttam, vagy Pécsen nincs kitéve még, vagy én nem figyeltem, de kíváncsi lennék.
2009. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
De természetesen félrevezetés.A két légy esete.
2009. máj. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

És az SZDSZ plakátja nem szúrt szemet?


Az sem említi milyen választás lesz, sőt, még jobban a belpolitikára koncentrálva írja, hogy "ki döntsön a gazdaságról, liberálisok vagy az árpád sávosok" vagy valami ilyesmi.


Úgy állítja be az SZDSZ, hogy ha ők nem kerülnek be az EU parlamentbe akkor egészt Európát elárasztják az árpád sávosok, hát mi a megtévesztés ha nem ez?


Normális ember nem szavaz a baloldalra.

2009. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés nem az szdsz plakátjáról szólt.Igenis félrevezető a fidesz plakát,de mi nem az?
2009. máj. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként Pesten az 5-ös busz vonalán az egyik Fidesz plakátot szépen összefirkálták, nem is tudom, azon a fiatal párocska vagy a 3 fős család szorongatja a "Szavazz" táblát, de valaki a "Szavazz" alá írta, hogy "MAGADRA" :-D


Amúgy még az a szöveg van rajta, hogy: "Egy ország mondja: Elég! - aminek semmi köze az EP-hez, vagyis amiről szól ez a mostani választás. Minden párt delegál tagot, aki minimum 5%-ot ér el, persze a saját %-ai arányában.

2009. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!