Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik voltak kommunisták a...

Pro Patria kérdése:

Kik voltak kommunisták a mostani Fideszből? Valaki írna erről egy teljes listát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 03:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent a kommunista? Nekem semmi bajom nem volt velük és apámnak sem. Azok között is rengeteg rendes dolgos ember volt. Volt köztük gazember, de van Ma is elég belőle. Kár egymásra mutogatni. Ezeknek FIDESZ-es embereknek a szüleik voltak párttagok. Ma pedig Orsós császár enged meg mindent magának. Lenyúzza a bőrt is rólunk. Hazugsággal megvette a szavazóit, de még munkahelyeket nem teremtett, ellopta a nyugdíj pénzt, dolgoztatni akarja a rokkantakat. A kommunista rendszerba jól éltem, nem kellett rettegni, hogy nem lesz munka. Eltartotta a rengeteg focistát. Igaz, akkor még a foci is jó volt. Abban a világban az emberek figyeltek egymásra, ma megölik egymást. Miért beszéltek ilyen lekezelően a kommunistákról? Egy volt KISZ tag.
2011. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Az ország szétesése 2002, de inkább 2003 után kezdődött és 2009-ben már rég romjaiban állt.


Szerintem sem az úgynevezett klasszikus régi "kommunistákkal" van a baj. Akkor meg lehetett élni.


Név szerint megnevezhető emberek a hibásak, akik (egy évtizeden belül), az említett időszakban vezető pozíciót töltöttek be.

2011. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!