Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig csak kárt okozott az...

Eddig csak kárt okozott az országnak az összes párt, de a jobboldal cserébe még idióta és maradi is?

Figyelt kérdés

2011. dec. 4. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
nem tudom ki akarta a szoci hálót fenntartani továbbra is hitelből... biztos a szemét jobboldaliak
2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Orbánod is a szociális hálót akarja fenntartani, mert tudja, másképp ne lehetne hatalmon.

Ez van.

Ettől függetlenül hiába okolod a szociális hálót mindenért.


Az nem megoldás, hogy a saját képünkre akarunk formálni egy egész országot és mindent átnevezünk, egy alsókategóriás "közgazdászt" nevezünk ki gazdasági miniszternek.


Röhejes a magyar jobboldal, ezt el kell ismerni.


Ja és én az ún. baloldalunkat is utálom, akik úgy baloldaliak, hogy közben vadkapitalistásat is játszanak mellé.

2011. dec. 4. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
A Fidesznek az öncélú szentkoronás alkotmányozásával, a saját győzelmét kőbe véső NENYI-vel, meg a világ elleni úgymond szabadságharcával sikerült gyerekes, komolytalan imázst kialakítania és jó időre nevetségessé tenni az országot. Nem beszélve a katasztrofális, beruházásokat visszafogó, hiányt növelő, a gazdagpárti, szegényeket sarcoló, forintot gyengítő és inflációt fokozó gazdaságpolitikájukról.
2011. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ebben az országban egy normális párt sincs.

-fidesz:éppen tapasztaljuk

-MSZP tapasztaltuk

-Jobbik: szerintem túl konzervatív és rendkívül maradi is na meg szűklátókörű

LMP: Az meg mi?


Szerintem egy igazi nemzeti liberális pártra lenne szükség.De ez csak ez én véleményem.

2011. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen szakértőkre, akik értenek a területükhöz. Az ideológia igazából mindegy, mert a 2x2 a bal- és jobboldalon, de még középen is 4. Csak annyi kell, hogy ne dilettánsok üljenek vezető pozíciókban. Ha ez adott, akkor onnantól már szinte minden más mindegy, mert aki ért a dolgához, az jól tudja keverni a kártyákat.


Lehet jó, hasznos, fenntartható és fejlődő a bal- és a jobboldali politika is, csak merni kell megtenni a megfelelő lépéséket (nem győzöm ismételni, hogy HOZZÁÉRTÉSSEL) és kellően kiegyensúlyozni a dolgokat. Tehát ha pl. baloldali politikát akarunk, akkor a juttatások valóban csak akkorák legyenek, amennyi kijön a bevételekből, ha meg jobboldalit, akkor oké, nyessük vissza a juttatásokat, de akkor arányosan csökkenjenek az adók és járulékok is, hogy több maradjon a zsebünknben, és megfizethessük magunknak azt, amit a másik esetben a juttatások fedeznének.


Szóval nekem tényleg mindegy, hogy bal vagy jobb, csak szakértők legyenek, nem pedig dilettáns idióták, mint a mostaniak. Szocik egyetlen előnye ebben merült ki: köztük legalább akadt egy-kettő, amelyik legalább úgy hellyel-közzel konyított is valamicskét ahhoz, amivel megbízták. A mostaniaknál viszont még ennyi sincs, és ez nagy baj.

2011. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

""Szerintem egy igazi nemzeti liberális pártra lenne szükség.De ez csak ez én véleményem.



És az mit csinálna, miben lenne más?

2011. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne ennyire idióta és szűk látókörű , konzervatív mint a jobbik.Minden ország ahol van egy kis liberalizmus ott sokkal magasabb az életszínvonal pl Németország.Magyarországon liberalizus=0 életszínvonal=0

maradi szűk látókörű emberek aránya=100-ból 90, erről ennyit.

2011. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

""Nem lenne ennyire idióta és szűk látókörű , konzervatív mint a jobbik.Minden ország ahol van egy kis liberalizmus ott sokkal magasabb az életszínvonal pl Németország.Magyarországon liberalizus=0 életszínvonal=0

maradi szűk látókörű emberek aránya=100-ból 90, erről ennyit.



Te idült analfabéta!!

Az első kormányt nem számolom sehová,hiszen az a rendszerváltó párt volt és bár sok baromságot csinált, inkább az átalakulás mint az ideológia kötötte le a figyelmét.


12 év baliberális kormányzás volt eddig. Nem tűnt fel?


Sőt, a fidesz is sok tekintetben liberális.



Arról nem is beszélve hogy a liberalizmus " nem jó gazdas az állam" privatizálni, deregulálni" akcentusa tette nincstelenné és ezköztelenné hazánkat.


Mit tenne ma egy orba-szájba liberális kormány?

2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted Németországban azért magas az életszínvonal, mert éppen liberálisok vannak kormányon? HAHA! Nem rossz.
2011. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"

12 év baliberális kormányzás volt eddig. Nem tűnt fel? "


Ebből csupán Bajnai volt valódi balliberális, ő is csak a szar hitel válságkezelését tudta megmutatni. Aztán gyurcsány aki a kicsinyes személyes hadjáratán kívül nem csinált semmit, meg horn és megyessy aki kőkomcsik voltak.

2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!