Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet gazdagodni ebben az...

Meg lehet gazdagodni ebben az országban tisztességesen?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért?

Ha igen, hogyan?


2009. máj. 13. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon hiszem.Egyszer olvastam egy interjút Rockefellerrel.Tőle is ezt kérdezték.Azt válaszolta,hogy amig nem szerzi meg valaki az egymilliót,addig lehet kicsit tisztességtelen,utána már nyugodtan lehet tisztességes.
2009. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Még ha valaki nagyon ügyesen vállalkozik is, akkor is követ el tisztességtelen dolgokat, pont azért, hogy neki is maradjon valami tartalék, ne csak a megélhetéshez szükséges pénz.

Gondolok itt a nem adunk blokkot, vagy a minimálbérrel bejelentés dolgokra.

Kicsi dolgok ezek, de nem tisztességesek, szerintem :)

2009. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy "nagyadag szerencsével" a szerencsejátékokon, (pl. lottó) ...azon kívül, NEM!
2009. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességtelen világban csak tisztességtelen eszközökkel lehet célt érni.
2009. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Megfelelő szakmával, abban is megfelelő tudással, és egy adag szerencsével (hogy a jó munkahelyet megtaláld) igen. Én pl gazdagnak számítok (ami inkább az országra nézve szégyen, hogy tizenvalahány millió állandó tőkével valaki már totál gazdag), pedig soha nem voltam vállalkozó, nem nyaltam senki s*ggét, és nincs protekcióm se. Azt viszont nem tagadom, hogy ehhez szükség volt a szerencsére is.
2009. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Középszerűen lehet élni, de piszkosul gazdag nem lehet az ember...
2009. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsével meg lehet gazdagodni tisztességesen, szerencse nélkül természetesen nem. A gazdagságnak ugyanis az a definíciója, hogy több pénzed van, mint másoknak. Ez vagy annak köszönhető, hogy szerencséd van, vagy annak, hogy jobbak a képességeid, mint a többségnek. (Ami szintén szerencse.)
2009. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5.Lotto ... vagy szerencsejáték.

vagy Semmi.

2010. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!