Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön már a Fidesz új...

Mikor jön már a Fidesz új váltópártja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
2014-nél semmiképp sem hamarabb.
2011. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell váltópárt, én kivárom a 4 éves kormányciklust és utána értékelek.


A legkisebb "rossz" még mindig a fidesz!!!

2011. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

20 évig nem lesz váltópárt,mert a Fidesz gondoskodik róla.

21,5 év alatt ez a legrosszabb párt,ami hatalomra került.

2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

ma 15:39


Nagyon rosszul gondolkozó erről, látszik hogy be vagy oltva a baloldali hazug médiával.

Még van 2,5 éve a Fidesznek a bizonyításra, én utána értékelem.

2011. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
Akkor ha a váltópárt vezetője beleillik a következő felsorolásba: Napoleon, Hitler, Sztálin,Rákosi,Horn,Kádár,Orbán
2011. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ha a váltópárt vezetője beleillik a következő felsorolásba: Napoleon, Hitler, Sztálin,"

Francia vezető, 3. Birodalom vezére, Szovjetunió vezére. Egyik sem magyar, akkor miért is lenne közük?

Voltak magyar vezetők is, de nem csak "Rákosi, Horn, Kádár, Orbán", hanem Horthy, Szálasi is, meg korábban a királyok is (Árpád ház, Anjou ház, Hunyadiék, Jagelló ház, stb.), de a hét vezért sem kell elfejetni és így tovább. Igaz, ők, nem pártban voltak, de hát, ők is, uralkodtak. Én azt mondom, hogy nem kellenek már pártok. Fülkeforradalom, meg egy vicc és semmi több.

2011. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!