Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor bukik Orbán?

Mikor bukik Orbán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz hogy a legtöbbször nem értenek velem egyet már hozzászoktam. Ellenben ha mégis becsődölne a Fidesz amit én azért nem hiszek, és hála Istennek te sem a jobbikot látnád szívesen majd kormányon, mégis kit? Én képtelen lennék bárki mást elképzelni a helyükön.
2011. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sz1u ***** válasza:
100%

00:45


"Ellenben ha mégis becsődölne a Fidesz amit én azért nem hiszek, és hála Istennek te sem a jobbikot látnád szívesen majd kormányon, mégis kit?"


Mondjuk egy szakértői kormányt (amit annakidején Viktorunk is követelt). Valahonnan csak össze lehetne szedni azt a néhány embert. De, hogy nekem már qrvára elegem van a politikusokból, az egyszer már biztos.


"Én képtelen lennék bárki mást elképzelni a helyükön."


Én el tudok képzelni bárki mást... aki szakértő.

2011. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy jelöltetem magam...................Habár egy kétszáz fős gyárat vezetni és toppon tartani nem ugyanaz mint egy országot. Ez utóbbi nagyobb felelősséggel bír, és nem is tudom ki vállalná el a mai állapotában. Olyan úgysem lenne hogy mindenkinek jó legyen. Itt ma senki nem képes néhány éven belül kánaánt létrehozni.
2011. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
pedig most is "kánaán" van, csak nem a magyaroknak
2011. nov. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sz1u ***** válasza:
100%

01:13 kolopele!


"Lehet hogy jelöltetem magam......"


Inkább ne! Annak ellenére, hogy szinte semmiben sem értünk egyet, én birom a fejed. Politikusként viszont megutálnálak! :)


"Itt ma senki nem képes néhány éven belül kánaánt létrehozni."


De a "haverod" mégis azt verte az emberek fejébe a választások előtt, hogy ő képes rá!!!

2011. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Csak vicceltem, ne aggódj. Az hogy itt a gy.k. - n többen nem rajonganak értem, azt elfogadom, de hogy egy ország, az már nekem is sok lenne. Egyébként én is bírom a fejedet, kölcsönös.
2011. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
remélem mihamarabb!
2011. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:27


Miért szerinted Orbán nem hazudott, lopott, amíg elért oda, ahol most van?


ugyanúgy ki kell végezni, mint Kaya Ibrahimot és Josip Tot-ot.

na meg persze téged :)

2011. nov. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"majd amikor covenant agydonor lesz."


Én nem leszek agydonor, de neked még jó esélyed van rá, egy egér számára - persze, csak ha megtalálják a fejedben nagyítóval.

2011. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Logikus érvek ha valaki csak materiális alapon gondolkodik.Nálunk azonban nem kell keresni a logikát,mentalitásunk sok esetben logika nélküli,többször logika -ellenes.Nyelvünk egyedi és sajátos,mentalitásunk is az.Orbán sok embernek egy vágy letéteményeseként jelenik meg,igy személyét,tetteit,megitélését ne a logika racionális szemüvegén át nézzük.
2011. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!