Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felsőoktatásban mekkora...

Felsőoktatásban mekkora felvehető létszámot határoznátok meg és azokat miként osztanátok el? (szakonként/karonként)

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Én kezdésnek kitöltetnék diplomásokkal egy tesztet, h el tudott e helyezkedni illetve mik a kilátásai valamint milyen eredménnyel végzett és ez hogy aránylik a többi társa eredményéhez..

Aztán ez alapján kezdenék el szorozni,osztani.

2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem értek mindenhez így nem tudok válaszolni a kérdésre...

Mondjuk az biztos, hogy jó ideig nem indítanék kommszakot államilag támogatott formában.

2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszahozatnám a régi felvételi vizsgát/elbeszélgetést. Pofátlanság, hogy egyik iq-huszár csoporttársamat kettes-hármasokkal felvették informatikára, kipuskázta az egész zh-t színötösre, míg én, aki 5-ös érettségikkel jött ide, 1 héten keresztül tanultam a 125 oldalt, és ugyanaz a zh csak négyes lett.


Az ilyen Hoffman Róza-féle ámokfutóktól viszont írtózok, hogy most kötelező emelt érettségi kell, a műszakisok és természettudományosok pedig hatalmasat fognak szívni szigorúbb vizsgalehetőségek miatt.

2011. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van néhány fontos kérdés, amit tudni kéne a meghatározás előtt:

- mennyi a rendelkezésre álló keret?

- mennyi az egyes szakok várható költsége?

- melyek azok a végzettségek, amik keresettebbek, melyek kevésbé?


Ezek nélkül fölösleges akár azt is mondani, hogy bölcsész nem kell csak mérnök meg közgazdász. És a kérdéseimre a választ itt szinte biztosan SENKI sem tudja.

2011. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!