Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Két hét múlva világvége?

Két hét múlva világvége?

Figyelt kérdés

Óriási, 65 százalékos esélyt ad annak a a világgazdasági kockázatok elemzésére specializálódott Exclusive Analysis elemzőcég, hogy a november 23-26. közötti napokban bankválság robban ki a Európában.


[link]


2011. nov. 10. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a cikket én is olvastam, egyből el is kezdtem gondolkodni, hogy kiveszem a bankból a pénzem, és jaj, hova is fektessem be. Ez a baj az ilyen cikkekkel, hogy önbeteljesítő jóslatként működnek. Nem is értem, hogy miért engedik ezeket megjelenni. De ennek ellenére ma pl. elég jól mentek felfelé az indexek a tőzsdén (legalábbis a DAX, a többivel nem foglalkozom). Úgyhogy azért nem vették be a befektetők ezt a dumát.
2011. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam az a világ vége mikor megsemmisül az egész Föld vagy valami...
2011. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt már válság, aztán mégse halt bele a világ.

The show must go on...

2011. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!