Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki drágább autóval áll mozgássérült helyen arról máris azt hiszik, hogy csaló? Nem lehet, hogy üzletember, mérnök, stb, aki mozgássérült?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:01
1 2
 11/12 Sz1u ***** válasza:
85%

Kérdező!


Kivételek mindig vannak! Csak ugye a nagy számok törvénye kegyetlen tud lenni. Te soha nem hallottál még visszaélésekről? Például a közelmúltból Liptai Claudia esetéről... Sajnos nagyon-nagyon nagy hányada (a drága kocsi tulajdonosoknak) él(t) vissza a mozgáskorlátozottak igazolványával. Tisztelet a kivételnek (mint mindig)!


Viszont elítélem azt is, aki akármilyen kocsival is, de beáll jogosulatlanul mozgáskorlátozottak részére fenntartott parkolóba! Finoman szólva az egy gyökér!

2011. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Én két mozgássérültet ismertem eddig, egyik sem dolgozott soha egy percet sem és mégis megvolt mindenük, sokkal gazdagabbak mint én, nem tudom hogyan csinálják de nekik még az államtól is jár még pénz meg ugye őket támogatják kb. 1 millióval is ha autót akarnak venni. Ha gáz ha nem én irigylem tőlük hogy minden az ölükbe hull!
2011. dec. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!