Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a magyar rendőrség az FBI-t is bevonja a romák elleni támadások felderítésébe?

Figyelt kérdés
Ez egyenesen feháboritó számomra, hogy a koszos cigányok sokkal többet érnek az államnak, mint a tisztességes polgárok! Fordított esetben vajon ugyanezt tennék? Kinek éri meg ezeket a mocskokat megvédeni?
2009. máj. 4. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak addig lesz így, amíg egy politikus kölykét meg nem erőszakolja, és fel nem gyújtja egy cigány.
2009. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Igen! Szerintem is ehhez az ügyhöz nagyobb összefogásra, és JOBB csapatra lenne szükség! Mondanám a szuper team-et: Colombo hadnagy, Rex felügyelő, TJ Hooker, az összes Rendőrakadémiás, A csapat élére pedig a CSI: Miami helyszínelős fickót raknám! Lehet segítene Dr. Csont is!!! Mi magyarok az ehhez hasonló ügyek felgöngyölítéséhez kicsikék vagyunk!!!
2009. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy fordítva fog elsülni a dolog és ki fog derülni, hogy a cigányok nem is olyan ártatlan áldozatok, mint amilyennek (a politika támogatásával) beállítják önmagukat!

Milyen jót fogok röhögni ha így lesz! Már eddig is sokszor lőttek öngólt maguknak, az őket védők meg jól pofára estek.

2009. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem olyan nagyok ezek az FBI-osok sem pl egy kisvárosban (kb 13000fő) kivégeztek 3 családot néhány hónap alatt igy időközönként, a gyilkos az ondóját otthagyta az áldozatokon és a kisvárosban lévő fülkékből hivogatta a rendőröket ez 1976-ban történt és időközben betört néhány házba, újra üzengetett a rendőröknek, és már az FBI is bekapcsodótt. 1983 mégegy gyilkosság megint ondó+üzenet, és 2004-ben megint küldött levélben vmit a rendőröknek amit nem hoztak nyilvánosságra. szoval ennyi 120FBI-ios dolgozott rajta talán még több is, ha nem olyan ügyetelen ez a gyilkos is megússza szárazon.
2009. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
felháborító
2009. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát bocs de a k*rva anyjukat... nem vagyok rasszista.. de a romák.. inkább no comment. Én személy szerint büszke vagyok azokra akik a romák ellen merényletet követtek el. Vannak rendes cigányok.. de a többség eszméletlen bunkó, nagypofájú, kötekedős. Engem nem 1x akartak agyonverni azért mert 1x fociztunk és kicsit odébb rúgtam a labdát.. aztán beszólt a cigánygyerek h "Ott vagyok b*zdmeg?".. én meg mondom oda tud menni érte.. aztán utána elkaptak és majdnem megvertek.. szóval megvan róluk a véleményem.. És ezért FBI-t?.. szégyen.. én hagynám a francba őket megrohadni. Nem ebből kéne szavazatot csinálni hanem másból. Máshogy is meg lehet szerezni a szavazópolgárokat és nem a kisebbséget támogatni... Komolyan mondom mostmár mi vagyunk a kisebbség nem ők -.-". És hogy fordított esetben ezt tennék-e? Hát nem.. mert sz*rnak ránk :S
2009. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!