Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz jól...

Szerintetek a Fidesz jól csinálja?

Figyelt kérdés
Én saját meglátásom szerint nem
2011. okt. 14. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem jól csinálja.
2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyre rosszabbul csinálja!
2011. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
A gazdagok szerint, nagyon jól.
2011. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Én szegény, alsó osztálybei vagyok, de szerintem jól csinálják!
2011. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Valakiknek biztos jó!
2011. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:20


Neked mi a jó? Mert én is alsó osztálybeli vagyok, és egyre szarabb.

2011. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet erre konkrét választ adni. A probléma nem a kormánypártokkal van, bár ki tudja. A legfőbb probléma a magyarokkal (velünk van). Elég undorító irányba indultunk el, sőt lassan azt is ki lehet jelenteni, hogy a cigányok is különbek nálunk.


A mai Magyar emberekre a legjobban az a jellemző, hogy egymást kihasználják, átverik, "hátbadöfik" egymást. Mennyi céget találni példaként, hogy olyanba fektet be, amihez nem ért, csak dirigál és a szakembereket csúnyán kihasználva megszedi magát, majd a munkásait, akik a siker legnagyobb %-ában feleltek, nem fizeti meg őket.


Magyar ember ha sok pénzt lát és korlátlanul hozzáférhet ki is használja. Rengeteg olyan példa volt, hogy a igazgató uracska az online tőzsdejátékban elcseszte a céges tőlét, vagy valami nagyott vett, ami miatt a ,munkásai kevésbé vagy egyáltalán nem lettek kifizetve.

Ezeket ugye szégyen és undorító módra már kormánypártok is megtették ezeket a dolgokat. Ezért tartunk ott ahol. Ez nem egy Orbán vagy Gyurcsány hibája, hanem az egész nemzet gusztustalan döfködése.


A kormánypártokban is dettó megvannak ezek az undorító dolgok. Mikor Kádár Jancsi bácsi kifizette az állam kasszából Orbán Viktorio a egyetemi képzéseit, meg a többi hasonló ürgének, így hiába ingyen tanultak, majd a az akkori rendszert a manipuláció módszerével lehordta minden ***-nak, mindössze azért, hogy le tudják nyúlni az állam kasszáját, meg a át verhessék az emberek egymást büntetlenül. Ezekre mi bedőltünk, vagyis anyáink és apáink bedőltek és tessék itt az eredmény.


Amíg a magyar ember nem fog változni, itt egy kormány párt sem fog megváltást hozni, csak romlást. Ha nem megy önként akkor szigorúan rendre kell parancsolni ezeket. A feleszmélt emberek ezeket észreveszik és mivel a diplomás végzettséghez kell a B2-es nyelvvizsga, így kimegy olyan országba, ahol tisztességesebbek az emberek és jobban járt. Aki meg nem rendelkezik nyelvviszgával, mert nem volt kötelező neki, az pofátlanul szidja ezeket az embereket, mert ő nem tud megmenekülni a csalók keze alól.


A fidesz jól csinálj-e? 30%-os esély az államcsődre, amibe az ő kezük is benne. EZ A VÁLASZ.

2011. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Mindjárt jön kolopele, meg rejhew és elkezdenek szapulni mindenkit, hogy a Fidesz a legkirályabb meg minden, úgyhogy készüljetek fel! :D Amúgy nem, nem csinálja jól.
2011. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
nem jól csinálja.
2011. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Jól csinálja.
2011. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!