Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most megint úgy táncoljunk...

Most megint úgy táncoljunk ahogy ők fütyülnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Elvonatkoztatva attól, hogy ez egy kurucos cikk, nem tartjátok felháborítónak, hogy már megint a saját hazánkban zsarolnak meg minket és keltik bennünk a bűntudatot? Fenyegetőznek és a holokausztra hivatkozva várják el, hogy egy elnyomott és megszállt nép szabadsága ellen szavazzunk? (Persze a mi drága bólogató kutya vezetőink meg is fogják nekik szavazni...)


2011. okt. 13. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarország tudtommal Palesztina mellett szavazott. Javítsatok, ha tévedek!
2011. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem megint. A rendszerváltás óta folyamatosan.

De aki ezt ki meri mondani az korlátolt szélsőjobbos antiszemita fasiszta...

2011. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Figyu, ez politika. Mindenki azzal kampányol, amivel tud. Ők a holokauszttal, mi Trianonnal - mindenki azzal, ami leginkább fáj neki.
2011. okt. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ezekről a zsidó szervezetekről mindig az amerikai társszervezetük jut eszembe, illetve arról egy karikatúra:


[link]


Szerintem nagyon találó :)


A kérdésre válaszolva pedig egyszerűen pofátlanságnak tartom, hogy még mindig ezen rágódnak, hogy mi magyarok mint kollektívan a holokauszt felelősei. Hány generációváltás történt már azóta? Egyébként meg ők pont ugyanazt csinálják a palesztinokkal mint amit a nácik csináltak velük annak idején...


Azt is elítélem és most ezt is. Szabadságot a palesztinoknak és Hágába az összes háborús bűnössel és az apartheid rezsim vezetőivel!

2011. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

"Most megint úgy táncoljunk ahogy ők fütyülnek?"


A biciklisták, a vakok, a vasmunkások, a vegetáriánusok érdekvédelmi szervezeteinek szabad tiltakoznai, kampányolnia, nyomást gyakorolnia őket érintő ügyekben, csak a zsidóknak nem, ugye? És akkor kicsit se tartsanak antiszemitának, mi?


"nem tartjátok felháborítónak, hogy már megint a saját hazánkban zsarolnak meg minket"


Nem megzsarolnak, hanem kifejtik a véleményüket. Vagy ez tilos?


"Persze a mi drága bólogató kutya vezetőink meg is fogják nekik szavazni"


Mivel Magyarország 1988. novembere óta elismeri a palesztin államot, ezért kicsit furcsa fordulat lenne, ha most úgy tenne, mintha nem ismerné el.

2011. okt. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

00:54

"Szabadságot a palesztinoknak és Hágába az összes háborús bűnössel és az apartheid rezsim vezetőivel!"


Szabadságot Egyiptom elnyomott kopt keresztény őslakosainak! Muzulmán elnyomó hódítók visza az Arab-félsziget belsejébe!


Hogy tetszik? :)

2011. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze lehet a zsidókna kétgenerációs témákon lovagolva tüntetni, de ha én lennék hatalmon a válaszom ez lenne.


Ok tüntettél, ok megkövetlek benneteket a multér, de ne követelőzz a holobusines-sel mert mehetsz ahová akarsz!


A másik meg a magyar liberálisok egészen furcsa hozzáállása: Ha a zsidók tüntetnek egy kétgenerációval előtt történtek miatt, az ok, ha a magyarok csak megemlítik Trianont, akkor ősmagyar, magyarkodó, nagymagyar, vadmadar, sőt sokaknak már az összemosott átvitt értelmezése fényében náci!


Engem pld sem a zsidók sem trianon nem izgat annyira, de mind a kettőnek értem a súját.

2011. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:19


Az első részével teljesen egyetértek. Ahogy a zsidóknak és palesztinoknak kéne, úgy ők is megférhetnének egymás mellett békében.

2011. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szélsőségesek (beleértve a "kurucokat" és a szélsőséges zsidókat is) fogalmazásmódja azért olyan amilyen, hogy felhívják a figyelmet magukra. Értelmes ember először megnézi a szerzőt, abból tudja mire számíthat. Ha a nagyközönség előtt jelennek meg, érdemes szenvtelenül és tömören rámutatni a zagyvaságokra, egyetlen szempont az lehet, hogy a célközönségből minél többet eltántorítani a hülyeségektől. Vagyis tanítani, magyarázni, végtelenségig. No és nem tűrni az erőszakot.
2011. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra a zenére táncolunk ,amilyen zenét rendeltünk és azt eszünk, amit fizetnek. Gondolkodj azon, hogy mink maradt és miből léteznénk. Kb az van, mint az egyszeri család gyermekével, akinek azt mondja az apa - " hogy amig az én kenyeremet eszed, az csinálsz, amit mondok" ! Nem tudom elég szemléletesen magyaráztam-e el a nemzeti büszkeséged megsértése nélkül ,hogy mivé lettünk a 21 év alatt.
2011. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!