Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok zsidókat az...

Szavaznátok zsidókat az ország élére?

Figyelt kérdés

Elvileg ők híresek arról, hogy értenek a pénzügyhöz, nem?


(a kérdés álnaív)


2011. okt. 10. 17:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet.


A többi országot miért nem juttatták "ide?"


ott akármilyen válság van, még mindig jobban élnek, mint mi.

2011. okt. 10. 17:50
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
A parlamentben a nagy része zsidó szenátor, vagy úgy viselkedik, ill. nyalja a seggét! Értenek az üzlethez az igaz, csak magasról leszarjáűk a népet! Nekik jó , de jó! Bpestiek miért nem söpörtök egy kicsit ott a környéken?
2011. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

"A többi országot miért nem juttatták "ide?"


Közbevágólag megkérdezem, hogy a jelenlegi világválságot szerinted kik robbantották ki?

2011. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Ugandait is szavaznék, ha bíznék benne
2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%

Kicsit antiszemitának tűnik a kérdés, de a későbbi kommentjeidből mégis arra szavazok, hogy mégsem. Így már válaszolok is hamar rá.


1; mint néhány előttem szólót, engem sem érdekel, hogy milyen nemzetiségű, csak legyen hozzáértő és elhivatott az emberek iránt (naná, hogy nem tudok példálózni senkivel sem)

2; a "zsidó" nem varázsló, ennél fogva nem képes eltűntetni azt a hatalmas csődöt, amiben csücsülünk

3; inunk szakadtából kellene dolgoznunk, de irtózatos a munkanélküliség - na ez a legnagyobb bajunk, nem az, hogy zsidó, ruszki, bantu vagy mesztic van az ország élén

2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ugyan,ezt az országot már rég nem a magyarok irányítják szerintem. Olyan könnyen csatolták el az ország erőforrásait is anno. A hazáért tenni tudó és akaró hazafiak nélkül, akik irányíthatják az országot nem sok esély a látványos fejlődésre. Teljesen ellehetetlenítik az életet. Nyugaton persze van pénz a mcdonaldsra meg a 107-es tvre aztán közben ott is az adósság a BANK-ok felé, lásd nyugati színvonalon élő görögöket. Ebben a nagy globalizációban nehogy ez is globális méreteket öltsön... vagy már késő?? Én arra szavaznék aki valódi fejlődést hoz, úgyhogy lehet a következő választásoknál tartózkodnom kellene.
2011. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem az illető vallási hovatartozása, hanem a szakértelme, hazáért való elkötelezettsége, és a társadalom többségét alkotó bérből és fizetésből élők, kiskeresetűek, és nyugdíjasok iránti szociális érzékenysége határozza meg, hogy szavaznék-e rá, avagy sem.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hadd válaszoljak erre a kérdésre egy idézettel:

"A magyarságra szavazol, vagy csak a jobb létre.

Egy megalkuvó zsoldosra, vagy egy őszinte honvédre?"

2011. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
37%

Elvileg miattuk tart itt az ország, ahol tart. Mondjatok egy magyar elnököt 90 óta,aki nem legalább zsidóbarát. A titkos izraeli-magyar megállapodások is fogják a kezünket..


MINDSZENTY BÍBOROS, Magyar Bíboros, a B'nai B'rith figyelobol 1949 január 28-án:

"Magyarország bajcsinálói a zsidók. Demoralizálják országunkat és ők annak a forradalmi bandának a vezetői, akik az országot kínpadra vonják."

MAURICE SAMUELS: „Mi, zsidók vagyunk a pusztító erő, és maradunk a pusztító erő. Semmit olyat sem tehetsz, ami igényeinknek megfelelne.” (You Gentiles)

II. VILMOS, NÉMET CSÁSZÁR: „Egy zsidó nem lehet igaz hazafi. Ő valami más, olyan, mint egy káros rovar. Őt el kell különíteni, olyan helyen tartani, ahol nem csinálhat bajt...Én uralkodásom alatt túl elnéző voltam velük, és ma keserűen bánom azokat a szívességeket, amelyeket prominens zsidó bankároknak tettem.” (Chicago Tribune, 1922. július 2.)

2011. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Ezért kérdezem nem lenne jobb hozzáértő zsidókat szavazni az ország élére?"


Vagy esetleg hozzáértő magyarokat?! Ez eszedbe sem jutott?!

2011. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!