Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a fidesz...

Miért van az hogy a fidesz fanok csak lebutázni képesek bárkit aki azt mondja hogy nem jól mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy konkrét kérdés és nem arra válaszolnak hanem vagy a helyesírást kritizálják, vagy példálóznak az MSZP vel, esetleg titulusokkal kínálnak, de konkrétan soha nem válaszolnak. Illetve ha olyan kérdésekkel találkoznak amik a társadalom nagy átlagával kapcsolatosak akkor sem képesek azt mondani: Ok ez böszmeség "hogy klasszikust idézzek" volt a fidesztől, de nekem jól jött pld az 1 kulcs.
2011. okt. 9. 17:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék,ha a Fidesz-hívek tényekkel támasztanák alá,hogy mit csinált jól a kormány? Másfél év alatt erre semmi bizonyíték.
2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

""qkker válasza:


Nem a hobbim, csak hozzátartozik az alapműveltséghez.


Mi?

Az hogy ha ragad a sihftem és nem hagyok néha szóközt, akkor már analfabéta vagyok. Hogy akkor már a kérdésmegválaszolása nélkül lehet degradálni?


Ez egy olyan oldal,ahol az emberek hol tárgyilagosan, hol józanúl, hol agresszívan, de vitatkoznak.

Az sem jó ha a vita hevében személyeskedéssé fajulnak a dolgok, de az hogy mert valaki kényelmetlen kérdéseket kérdez egy behatárólható csoporttól, az legyen a reakció hogy nem a kérdésre válaszolok, hanem leostobázom egy lustaságból "lógvahagyott vagy a figyelmetlenségből fakadó helyesírási hibákért, az a nagyon dúrva!


Én soha nemszólokbe, de ha tenném, akkor előbb válaszolnék, és csak aztán jegyezném meg a helyesírással kapcsolatos és nem túldramatizált észrevételeimet.

2011. okt. 9. 18:46
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért teszik, mert mára nyilvánvalóvá vált, hogy a Fidesz gyalázatos módon becsapta a választókat, és ők sem képesek jobban vezetni az országot, mint a korábban agyon mocskolt kormányok, csupán és kizárólag a hatalom kellett nekik, bármi áron. Szakmai érvekkel nem képesek visszavágni, de mundérbecsületből továbbra is kitartanak imádott Orbánjuk mellett. Így ha kritizálod a kormányt, jönnek a szokásos "elmúltnyócév", "meragyurcsányis", "libatolvaj", "úgy tönkretették, hogy 50 év nem lesz elég a kilábaláshoz" lemezekkel, és közben tapsolnak ugyanazokért az intézkedésekért, amelynél sokkal enyhébbekért még üvöltöztek és tüntettek 3 évvel ezelőtt.
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

""<covenant> válasza:


Igen, én is valami hasonlót érzek.

Csak azt nem értem, hogy ha tudják azt hogy becsődölt a fidesz, hogy nagyon nem jó az irány, hogy becsapták őket is, és nem tudnak érdemben vitatkozni. Akkor miért akarják a felsőbbrendű, arogáns, eminenciást eljátszani?

2011. okt. 9. 18:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a válasz: mert az ember nem szeretik belátni ha hibázott. Elhitte a sok jót amit a programjukba leírták, rászavazott, választások után ideig óráig örült, aztán amikor jött a feketeleves és miattuk bukta pl az állását, autóját, fizetését, akármilyét, már túl büszke volt bevallani, hogy rossz döntést hozott. Most meg foggal körömmel ragaszkodik hozzá, hogy "de igen is jó lesz amit csinálnak csak ki kell várni", vagy "ez akkor is bekövetkezett volna ha akármelyik párt is van hatalmon" és még sorolhatnám a csinált kifogásokat.
2011. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Orbánjúgendek vigyázz! Középre nézz!

Fogadás balról! Orbánnak tisztelegj!

2011. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

18:39


"Miért?

Nem így néz ki a dolog?"


Nem, és ha ez a kérdésed nemcsak tréfa, hanem komoly, tehát szerinted a kormány komolyan tönkre akarja tenni, ki akarja árusítani, ki akarja irtani stb. az országot, tehát ha tényleg így látod, akkor nem politizálnod kellene, hanem inkább egy jó pszichiátert kellene keresned.

2011. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"szerinted a kormány komolyan tönkre akarja tenni, ki akarja árusítani, ki akarja irtani stb. az országot, tehát ha tényleg így látod, akkor nem politizálnod kellene, hanem inkább egy jó pszichiátert kellene keresned."


Neki mit ajánlanál?


[link]

2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

""18:39


"Miért?

Nem így néz ki a dolog?"



Ez nem úgy megy ahogy ezt te leírod, nem hobbi a fidesznek tönkretenni az országot.

Sok sok pénzt kap érte nyugatról.

Ugyanis most sok ny-Eu s ország epedezik egy kis fogyasztásért. És mivel nincs növekedés csak az újraosztás lehetséges. Ha a kérdés az hogy hol lázadozzanak az emberek, akkor azért hogy ne nyugaton, a nyugatiak mindenre képesek.

2011. okt. 9. 19:39
 20/21 A kérdező kommentje:

"<covenant> válasza:



Köszi a linet, hatásos nagyon.

2011. okt. 9. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!