Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lehet még tűrni?

Meddig lehet még tűrni?

Figyelt kérdés
Mást sem tapasztalunk,mint hogy csak az árakat emelik+az áfát,újabb,s újabb adónemeket hívnak életre,ha emelik is a minimálbért,s a nyugdíjminimumot,azzal is csak becsapják valahol a népet,mert ugyanakkor semmi látszata az egésznek,mert árakat legalább a duplájára emelik,sokaknak már zabálni valóra sem telik,nem hogy lakásfenntartásra,adóssátörlesztésre! De még munkahelyek sem nagyon vannak,mert bár az ígéretekből nincs hiány,valahogy nem akar az az 1-millió új munkahely létrejönni,sőt a meglévőkben is vagy leépítések egész sora van,vagy már megszűnnek,ráadásul jóformán csak sz*rért-h*gyért lehet dolgozni,vannak akik több milliós autókkal mennek még a wc-re is,míg sokaknak a buszjegyre,bérletre sincs pénzük. Meddíg tűrhet ez a birka balga nép?
2011. szept. 30. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
most mit akarsz? ti szavaztátok meg ezt a sz@rházi bandát...
2011. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

"vannak akik több milliós autókkal mennek még a wc-re is,míg sokaknak a buszjegyre,bérletre sincs pénzük"


Jajj ezt az irigy dumát neee. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki kb. 80%-ban felelős a saját sorsáért. A maradék 20% keresztbe tehet, és elő is fordul sajnos, őket sajnálom is. De akik megelégedtek azzal, hogy a szülővárosban a 100 méterre lévő gyárba robotolnak 80.000-ért, azokkal nem tudok mit tenni. Nekik ne fájjon már, hogy más meg luxuskocsival megy sz@rni. Én személy szerint már a 4. városban lakom az elmúlt 10 év alatt. Ha nem volt fejlődési lehetőség (anyagi és szakmai) akkor tovább álltam, nem féltem kimozdulni a szülővárosból vagy épp abból, ahol laktam.


A többiben egyet értek, annyi kivétellel, hogy a "Meddíg tűrhet ez a birka balga nép?" 2002-2010 között is eszedbe juthatott volna.

2011. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
tipikus fideszes... 2002-2008... mikor hagytok már fel ezzel a dumával? az előző fidesz kormányt bezzeg nem emlegetitek...
2011. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Azt kellene tudni, hogy akik ilyen kérdést tettek fel, azok 2010.áprilisában mit tettek!

-Elmentek szavazni, de nem a fideszre rakták az x-et.

-Nem szavaztak, mert minek?

-Megszavazták a fidesz 2/3-át.

Aki másra szavaztak, nem nyertek, majd legközelebb.

Akik nem mentek el szavazni, azoknak nincs joguk most reklamálni, mert szavazataikkal talán nem így alakul.

Akik meg a fideszre szavaztak, azok most tapsoljanak.

Ilyen egyszerű.

2011. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Igen, Fidesz-es vagyok. Nem emlegetem az előző FIDESZ kormányt, mert én jobban éltem akkor. Nekik volt köszönhető, hogy tovább tudtam tanulni, mert tudták finanszírozni a szüleim. Ja, és ezért keresek most nettó 350.000-et. ;)

Egy szóval 98-02 között jobban éltem, éltünk. De ez az én véleményem. Vannak biztos olyanok, akik 2002-2010 között éltek jobban. :) Bár csodálkoznék...

A 2/3 nem véletlen. Az tény, hogy a 2/3 nem a FIDESZ mellett, hanem az MSZP ellen szólt. Ez egy vélemény volt a 8 évről, és elég durva vélemény. A néma pénznyelésről, a pökhendi, pofádba röhögő Gyurcsányról, a libatolvaj Bajnairól,stb...


Persze, ha valaki kellően szoci, akkor mindenben tud kifogást találni:

Pl.: Baj az, ha nem foglalkoznak a deviza hitelesekkel és mindenki fizeti ahogy tudja a 240-es frankot. DE baj az is, ha Orbán megpróbálja az egész EU-n végigverni a 180 ft-os végtörlesztést, amivel igencsak segít sok családon. Nekem például 12 millás tőkémből lenne 8.5 milla.

2011. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
"Ő nem panaszkodik, csak tűr csendesen, várja, hogy hazája keblén megpihenhessen..."
2011. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

70%-os azért éltél te olyan jól a 1998-2002 között, mert Bokros csomag előtte helyrerázta a költségvetést. A fidesz ezt úgy tudta fenntartani hogy befagyasztotta a béreket.

Amit most csinál a fidesz egy vicc. Ennyi új adóval teljesen le fog lassulni a gazdaság, új adókat vetnek, még jobban leáll.

Neked jó mert gazdag vagy és a fidesz a gazdagok pártja.

Most is a szegényeket szivatja többek közt, a miniálbéresek is 8000 forinttal kevesebbet visznek haza jelenleg mint tavaly.

Ha felemelik 92000-re a minimálbért egész iparágak fognak megszűnni, ahol nem szűnnek meg ott vagy kirúgják a fele társaságot vagy feketén foglalkoztatják őket.

2011. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Igen, a Bokros csomag kellett, ez vitathatatlan. Viszont a FIDESZ normálisan használta fel, arra, amire hivatott volt. 62%-ról, 53%-ra csökkent az államadósság 98-02 között, stb...

Aztán fura, hogy 2002-től drasztikus emelkedésbe kezdett az adósság. 53%-ról 73%-ra emelkedett 2008-ig!!! Szándékosan írok 2008-at, mert addig még nem fogható a válságra. 2008-2010-ig 82%-ra változott, de ezt már rá lehet fogni a válságra. Mindez "elkúrtuk" mellett emelkedett...

Persze, meg lehet magyarázni, hogy a FIDESZ pont 2002-ig felélte a Bokros csomagot, és pont ez volt, meg pont az volt..de attól ezek még tények.

Lehet fikázni a Fideszt, de a 82%-os adósság most már 73%, szóval csökken. De tudom, az sem jó, ha csökken, az sem jó, ha nő...

2011. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"Most is a szegényeket szivatja többek közt, a miniálbéresek is 8000 forinttal kevesebbet visznek haza jelenleg mint tavaly."


Cséfalvay Zoltán mester megmondta, hogy azért támogatják a gazdagokat, mert ezzel a Fidesz arra akarja ösztönözni a magyarokat, hogy legyenek gazdagok. Tehát egyszerűen csak el kell menned többet keresni és te is jól jársz. :D

2011. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
86%

"De akik megelégedtek azzal, hogy a szülővárosban a 100 méterre lévő gyárba robotolnak 80.000-ért, azokkal nem tudok mit tenni."



Ha Ők nem lennének akkor lehet hogy nem lenne aki összerakja a luxusautódat, amivel sz@rni jársz!

2011. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!