Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás vagyonszámlálás?

Népszámlálás vagyonszámlálás?

Figyelt kérdés

Ma beleolvastam a kérdésekbe, és meglepődtem. Egy halom kérdés, h milyen házam van, milyen téglából épült meg ilyen hülyeségek.


Minek kérdezgetnek ilyeneket???

Nem is arra kiváncsiak h hány ember él itt, meg milyen nemzetiségüek.


Hanem az érdekli őket mennyi vagyonod van, vagy beteg vagy e?


Olyan érzést kelt mintha azt kutatnák hol lehet még a szegényebb embereket lehúzni, nem hiszem h a gazdagok vagyona érdekli őket, mert azoknak úgyse csinálnak adót sose. A kisembereket meg hova akarják még jobban lehúzni???


És a betegséggel kapcsolatos kérdések? Azt nézik melyik gyógyszert veszik sokan és attól vonják el az állami támogatást, vagy adóztatják meg, h jó sok pénzt begyűjtsenek ?


2011. szept. 28. 19:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

19:36


Tényleg, mik ezek a hülye kérdések???


Annyira elegem van már a magyar politikusokból. Éljenek minimálbéren, és legyen nekik kötelezően végighallgatni azt a sok ígérgetést, süketelést, megszorítást. hazugságot, amit nekünk nyomatnak évek óta.

2011. szept. 28. 19:40
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
ennek a politikához olyan hű de nagyon sok köze nincs - hidd el, a lényeges dolgokat számon tartják rólad ők maguk, azokat nem bízzák arra, hogy te milyen lelkiismeretesen válaszolsz...
2011. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 doboszoli ***** válasza:
5%
Ez lesz a következő "konzultáció", mert csak az emberek akarata számít semmi más. Meg amit a vízipaci behimbál!!
2011. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
4%

Igen, nekem is ez jutott eszembe. Hány szoba van? Hány fürdőszoba? Mekkorák? Mert pl. az új gázártámogatás már nem jár senkinek, akinek van ingatlanja, függetlenül attól, hogy van-e jövedelme, meg hány gyereke van. Na, erről is az jutott eszembe. 3 hálószoba van nálunk, akkor most adózzak többet? Vagy akkor minek kérdi?

Bár nekem a legjobban az tetszik, amikor megkérdezi, hogy a kitöltő jelenleg jár-e bölcsődébe. A férjem szerint be kéne X-elnem.

2011. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nem olvastad el rendesen a tájékoztatót. Mindenkiről kell egy személyi adatlapot kitölteni,aki abban a házban- lakásban él,vagy oda van bejelentve.tehát a bölcsis gyerekről is külön lap kell.
2011. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

19:47 Ha mindent tudnak rólunk, akkor szerinted minek ez a vagyonszámlálás?


Valahogy nekem olyan egyoldalúnak tűnik ez a dolog. Ők beleláthatnak a mi anyagi helyzetünkbe, egészségügyi dolgainkba.


Mi viszont a politikusokról ugyanezt nem tudhatjuk.

Vagy azokról a személyekről akik ezt a népszámlálást megrendelték...(bankárok, bildenberg)


Kezükben a hatalom, és még most jönnek ezzel h mindent akarnak látni, utána meg manipulálni, rombolni.


Nem fer!


Nincs más embernek joga látni h még mim van amit el lehet venni!Én se látom azét aki ezt kitalálta, és nincs hatalmom annyi mint neki.


Ez csak akkor lenne fer, ha egyenlő felek lennénk!!!


Megint csak azt látom, h visszaélnek a hatalmukkal, és TENNI kell ellenük!!!

2011. szept. 28. 23:25
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Megint csak azt látom, h visszaélnek a hatalmukkal, és TENNI kell ellenük!!!"


A népszámlálási törvény 1993-ban készült, és a 2011-es népszámlálás részleteit 2009-ben véglegesítették. Három homlokegyenest más kormány. Melyik él vissza a három közül a hat almával?

2011. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes módon én nem emlékszek a 2001-es népszámlálásra. Nem voltak ilyen kemény szankciók? Gondolok itt az 50.000-es büntetésre. Vagy nem volt kötelező kitölteni?
2011. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%

"Különben meg azt válaszolsz, amit akarsz, név nélkül úgyse tudják ellenőrizni."


Hát ja, teljes lakcím, előző lakhely, nem, születési idő, munkahely megnevezés stb. adatok alapján abszolút beazonosíthatatlan az ember, ez teljesen lehetetlen, LOL


Népszámlálás + életkörülmények felmérése történik, de anonimitást emlegetni ezzel kapcsolatban fölösleges, mert nem igaz.

2011. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van a kérdezőnek csak arra megy ki a játék hogy még több bőrt lehúzzanak az emberekről!Nem szabad valódi adatokat megadni, se születési idő ,se munkahely ne legyen valós ,amiről be tudnak azonosítani! Legjobb ha be sem engeded a biztost,vagy csak azt mondod egyedül élsz.A kormányok folyamatosan hazudnak nekünk évek óta,nem érdemlik meg hogy mi igazat mondjunk nekik!
2011. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!