Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól jár-e a kormány?

Jól jár-e a kormány?

Figyelt kérdés

Én már minden élelmiszert külföldről hozatok be már jó ideje de ezzel az új áfa és jövedéki adó emeléssel azt érték csak el hogy most már a benzint is ismerőstől fogom venni 290ért és a piákat is külföldről hozatom be mert szállítással együtt is jobban jövök ki mint ha itt vennék meg minden sz@rt.És már a munkahelyem sem bejelentett.

Sok ismerősöm már így csinálja a dolgokat és gondolom rajtunk kívül még sokan ezt fogják tenni.

Jól fog-e járni a kormány ha a kutya nem fog magyar benzin kúton és közértekbe,áruházakba járni?

Ha rettenetesen vissza esik a forgalom akkor észbe kapnak?


2011. szept. 27. 19:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát ha szerinted több millió forintban űzöm ezeket a dolgokat szóval ha én piti vagyok akkor te még nálam is pitibb vagy
2011. szept. 27. 21:38
 12/18 anonim ***** válasza:

Több millió forintos tétel (havi? évi?) is annyira apróság egy ország szempontjából, hogy fel sem tűnik. Nem kell elszállni a helyzettől, hogy feketézel, és kéz alatt veszel mindent, hiába hiszed magad nagy maffiózónak.


Tény, hogy kárt okozol az államnak, ami vissza is üt mindenkire, és innentől egy szavad sem lehet az utak állapotára, az egészségügyre, oktatásra, stb.


Az emberek nagy részének azonban se kedve, se ideje ilyenekkel foglalkozni, inkább lemennek a boltba és megveszik a szükséges dolgokat.


És nem a kormány jár jól, vagy sem, hanem az ország. Ezt azért illene tudni.

2011. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam maffiózónak mert nem vagyok az

hó/millió (8 család így szerzi a betevőt)

Amúgy tudod én sem feketéznék ha a HIVATALOS út sokkal tisztább,korrektebb lenne és jobban meglehetne élni.

És ha azt veszed pl 100 családnál már igen sok az állam pénz kiesése

2011. szept. 28. 13:28
 14/18 doboszoli ***** válasza:

Éhes embertől várnak lojalitást?

Nevetséges!

2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Éhes embertől várnak lojalitást?

Nevetséges!"


Avagy olyan embert etessünk, aki a megfelelő pillanatban hátbadöf? Ez itt a dilemma.

2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

@16:49

Igen, éppen ez a probléma, az adófizetők pénzén olyan embereket etetnek, akik hátbadöfnek minket, sajnos sokszor nem csak képletesen...

2011. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Igen, éppen ez a probléma, az adófizetők pénzén olyan embereket etetnek, akik hátbadöfnek minket, sajnos sokszor nem csak képletesen..."


Ez egy burkolt cigányozás akart lenni?! Mert akkor tárd fel a megoldást!

2011. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, az akart lenni.

Csak az kapjon segélyt, aki dolgozik. Nem kell ide munkahelyteremtés: tele van csikkekkel az utca, koszos minden patakmeder, napi 8 órában tessék takarítani. Akkor kap segélyt. Vagyis akkor már lehet fizetésnek nevezni.

De ez most nem állapot, hogy munka nélkül jobban élnek, mint egy átlagos dolgozó család.

2011. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!