Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor lesz...

Orbán Viktor mikor lesz elszámoltatva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz elszámoltatva. Merénylet áldozata lesz.
2011. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány sem lesz, nyugi. Majd a bíróság megállapítja, hogy nem volt ott semmi. Csak az átlagembernek kell a szemfényvesztés, hogy a fidesz feloldotta a mentelmi jogát... az egy dolog, másfelől gondoskodik róla, hogy a bíró milyen ítéletet hozzon. Varjú a varjúnak... Szerintem egyedül a Jobbikban van meg az, hogy tényleg elszámoltatna mindenkit.
2011. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
sztem inkább lámpavas, mint elszámoltatás.
2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Amikor a jobbik hatalomra kerül.


Vagyis: SOHA! Hahahahah :)))))

2011. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Az első hozzászólóval értek egyet. Egyre nő azoknak az embereknek a száma, akiknek már minden mindegy.
2011. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

"Szerintem egyedül a Jobbikban van meg az, hogy tényleg elszámoltatna mindenkit."


Évekkel ezelőtt meg a Fideszben hittek ugyanígy a hozzád hasonlók. Nektek úgy látszik mindig szükségetek van mesékre, mert hisztek bennük :) Szép álmokat!

2011. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos, Orbánnak is lenne mivel elszámolnia, de nem lesz belőle semmi, mert baleset fogja érni. Nem balesetnek álcázott merénylet, hanem valódi baleset.

covenant: Ez azért sok mindenkire NEM igaz. Személy szerint én sosem hittem a Fideszben.

2011. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudjatok meg de utálják Gyurcsányt sokan.

Orbánra szavaztak sokan.

Szerintem rosszabb Orbán mint Gyurcsány volt. Bár én utálom mind a kettőt. Nem volt még ilyen zsarnok öntelt önző nevetséges képviselője Magyarországnak.

Én is azt tippelem hogy ezt az embert ki fogja végezni a népe. Vagy merénylet áldozata lesz. De én se csodálkoznék azon hogyha a saját rendőrei támadnák meg a kedves elnökünket. Embert nem hallottam aki valami jót tudna róla mondani. Nem hiába állítatott fel terror elhárítást. De ez csak egy még rosszabb döntés volt szerintem mert idáig nem hívta fel a figyelmet magára.

Viszont ezzel már igen. Mert jön a kérdés hogy miért is? A jó miniszter a villamoson is utazhat nincs oka félni.

Viszont olyan buta is hogy aszt hiszi egy pár ember őt majd élete árán is megvédi azért a kis fizetésért. :D (!?biztos vagyok benne?!) :D

2011. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdező amnéziás, vagy még kicsi volt Keller László hőstettei idején? :))))
2011. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Holnapi hír: az interneten fiatal terroristák merényletet szerveztek Orbán Viktor miniszterelnökkel szemben. A TEK a terrorista szerveződés tagjait visszakövetés után őrizetbe vette, a számítógépeiket lefoglalta. Információk szerint többen is vállalkoztak rá, hogy személyesen követik el a terrorista merényetet. A terroristák a miniszterelnök testőrei és a rendőrség közé is be próbáltak férkőzni. Orbán Viktor a terrorizmus és a szélsőségek visszaszorítására 20 milliárd forintot csoportosít át a költségvetésből a TEK részére.

Szomorú jelen. Szebb jövőt.

2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!