Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Z. Kárpát Dánielnek mi baj...

Z. Kárpát Dánielnek mi baj van a szájával?

Figyelt kérdés
Bocs a pongyola megfogalmazásért, de nem tudom másképpen kifejezni magam. Olyan, mintha fél oldali arcbénulása lenne, nem tudja a jobb alsó ajkát mozgatni.
2011. szept. 14. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kategóriába írtad ki a kérdést...
2011. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Z. Kárpát Dániel egy JOBBIK-os politikus tehát nem.
2011. szept. 14. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül az Egészség kategória foglalkozik a betegségekkel, akkor is, ha politikusról van szó.
2011. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De valószínűleg az egészség kategória böngészőinek halvány fingja nincs ki az a Z. Kárpát Dániel, a politika kategóriában pedig valószínűleg tudják, illetve több rá az esély. Ha nem tudod a választ ne írj!
2011. szept. 14. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Az a lényeg amit mond!!!
2011. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az előző válaszoló egyszerűen csak fontoskodó volt, de te úgy látom funkcionális analfabéta vagy. "Ha nem tudod a választ ne írj!" Tudom nem illik saját magamtól idézni, de máskor olvasd el amit írok.... Én tudni szeretném mi van az ürgével azért kérdeztem meg lehet, hogy mond okos dolgokat, bár én nem igazán szimpatizálok az általa képviselt párttal.
2011. szept. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!