Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mire alapozza azt, hogy...

Orbán mire alapozza azt, hogy 8-10 éves válság következik Európában?

Figyelt kérdés
Több helyen is mondta ezt az elmúlt napokban. Szerintem már az is csoda lenne, ha valaki 8-10 hónapra látna előre a mai világban. Rajta kívül nem is mer senki ilyen merész jóslatokba bocsátkozni. Nem lehet, hogy csak a soron következő megszorítás-sorozathoz csinál ezzel hangulatot?
2011. aug. 31. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Aszondja a nyugdíjrendszer átbarmolásával fogják csökkenteni az államadósságot.


Lefordítom: Megint el fogja rabolni a pénzünket!

2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Komoly reform a bohóc Matolcsytól? Ezt nem hinném... Csak a handabanda folytatását várom.
2011. aug. 31. 22:16
 13/21 A kérdező kommentje:
Jézusmária! Mit lehet még a nyugdíjból elvenni? Nem volt elég a magánnyugdíjpénztár 3000 milliárdja? Tényleg, az hol van, mi lesz belőle? Egyébként én is hallottam, hogy a nyugdíjrendszerből akarnak megtakarítást, csak valahogy nem fogtam fel, hogy ebből mi lehet.
2011. aug. 31. 22:18
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
CSak fél füllel egy pillnatig hallottam, és gyorsan kikapcsoltam a TV-t. Vigyázok az egészségemre. Ettől a szemét rablótól minden kitelik. Az államadósságot mi a faxnak kell fizetni? Hirtelen olyan qrva fontos lett, mert nem találtak mást amivel elterelhetik a figyelmet arról, hogy diktatúrában királykodik. A parlamenti naplopók kapjanak minimálbért, azt amit ők állapítottak meg. Na akkor mi is másképp állnánk talán hozzá.
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Itt van, olvasd el:

[link]


Az újabb államadósság-csökkentő intézkedéseknek is a magánnyugdíj-pénztári vagyon lesz a forrása. Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth rádió reggeli műsorában azt mondta, Európában egyedül Svédország és Magyarország képes csökkenteni az idén az államadósságát, valamint hogy a magyar növekedés magasabb ma, mint az európai átlag.


Mindenki más lexarja, csak mi vagyunk ilyen hüje sztahanovisták. Svédek? Nézzék már meg a depressziós statisztikát...

2011. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fejlett nyugati világban hosszan elhúzódó válságra lehet számítani a következők miatt.

Elveszett a munka becsülete. Tőzsdei spekulációkkal, befektetésekkel több pénzt lehet keresni mint érték teremtő munkával. Sajnos az állam is a spekulációt támogatja. Nézzük meg a munkajövedelmek és a tőkejövedelmek, tőzsdei spekulációs nyereségek adózását.

A nyugati társadalmak válságának másik oka a feltörekvő ázsiai régió. Dolgoznak, szorgalmasak, igénytelenek - európai szemmel nézve. Bár már a kínai és az indiai munkás is magasabb életszínvonalra vágyik. De mit is jelent a magasabb életszínvonal egy indiai munkásnak ? Egészen mást mint egy európainak.

Lehet, hogy Orbán sok butaságot beszél, de szerintem amit a munka becsületéről mond abban igaza van. Csak sajnos a tettei nem követik a szavait.

2011. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

22:34


"Mindenki más lexarja, csak mi vagyunk ilyen hüje sztahanovisták."


Tényleg azt hiszed, hogy azok tévednek, akik az eladósodást választják? Hihetetlen, hogy a baloldaliság mennyire el tudja venni az emberek józan eszét.

2011. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen, hogy a baloldaliság mennyire el tudja venni az emberek józan eszét." Akkor te baromi szélső baloldali lehetsz.


Ha valaki nem ért egyet megint jön a baloldalizás.

2011. szept. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Onnan tudja, hogy a net világának legnagyobb igazságharcosa, Gondolkozóó elárulta neki.
2011. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó válaszok jöttek, én mindegyikből tanultam egy kicsit...
2011. szept. 1. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!