Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A média mitől lehet liberális...

A média mitől lehet liberális vagy zsidó? Honnan lehet megtudni, hogy melyik nem az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na én liberális beállítottságot ugy értelmezem hogy bármilyen jogsértést vagy kirekesztést, hátrányba szorítást puszta származási , vagy nemi alapon elutasít.

Ha ezért valamelyik mesüge gój lezsidóz azt megfolytom az imaszíjjammal! -)

Nem nem a liberális az egyböl nem zsidó és a zsidó egyból nem liberális, a kettő nem függ össze de lehet zsidó liberális és lehet a liberális zsidó. nem kizáró ok.

Ha egy médiacsatorna elfogulatlanul tájékozatat és nem bírál senkit előitéletek miatt sőt a dolog lényege nem használnak előitéleti vagy arra utaló jelzőt.

Zsidó médiával meg még nem találkoztam, igaz liberálissal sem még, de azt el tudom képzelni hogy hogyan kell hogy működjön.

2011. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!