Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rontotta el Kocsis...

Miért rontotta el Kocsis István az atomerőművet?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok hülye, de nekem ez jött le az mtv esti híradójából...


"2002-ben, a Medgyessy-kormány időszakában nevezték ki a Paksi Atomerőmű vezérigazgatójának. Alig fél évvel később súlyos üzemzavar történt az atomerőműben."


[link]

03:00-től


2011. aug. 16. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Látod, látod, a szocik betették oda a lábukat, és még az atom is tönkrement. Biztosan elfelejtett hasadni!


:-D Pedro

2011. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Már az atom sem hasad tovább,...aludj el szépen kis Balázs... :)
2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vettem egy atomot a boltban!

Csak egyet?!

Ne aggódj megosztom veled, csak ketté kell hasítani! :D

2011. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manesz ***** válasza:
77%
Csak annyi hogy az okos franciák megpróbálták felspannolni a !-es blokkot, aztán majdnem csernobil vol.2 lett. (Egy paksi lakos, kinek fél családja aeőműves, és egy gépész a 4-esen)
2011. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Én régebben dolgoztam ott, de tudom mi folyik odabent. Már régen be kellett volna zárni az atomerőművet! De valahogy mindig meghosszabbítják az üzemidejét. Elavult technológia és 10 éve már újat kellett volna építeni helyette. Azt várjuk, hogy felrobbanjon!
2011. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, hát eddig nem haltak meg több tízezren, később miért halnának? ...
2011. aug. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!