Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ma a Kossuth téren?...

Mi lesz ma a Kossuth téren? Lesz végre kormánybuktatás?

Figyelt kérdés
Már tízezres a tömeg, és eléggé idegesek..joggal
2009. ápr. 14. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegesek a lóf*szt. Most jöttem vissza, tiszta majális hangulat van, virslivel, árusokkal, 1000FT-os magyar zászlóval... Később még visszanézek, de szerintem ez a tömeg nem fog erőszakkal kormányt buktatni. Rájuk szerveztek a Jobbik-osok is, de ők teljesen elkülönülve vannak néhány százan.
2009. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
A kormánybuktatás sajnos elmarad.
2009. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor megint csak a szájkarate megy...sajnos..200 ember nem fogja megváltani a világot, de kinek van még mindig arra pénze és ideje, hogy csak pofázni és virslit zabálni menjen ki az utcára?!
2009. ápr. 14. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon én is mindig csodálkozom, hogy a szegény kizsákmányolt magyarok nagy része azért képes megvenni több ezer forintért egy kb 20cm-es papír zászlót, aztán azt lobogtatva panaszkodni, hogy nincs mit ennie...

Ha pár éve felcsaptam volna ilyen zászlóárusnak, mára milliomos lennék:)

2009. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt honnan szedted, hogy tízezres a tömeg? Jó ha max. 2000-en lehetnek! De jó, hogy ráérnek egész nap ott elütni az időt!Az ilyennek nincs munkahelye?
2009. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
internetes hírportálokról. Az a helyzet, hogy sok tisztességes embernek már nincs munkahelye és vesztenivalója...egyébként úgy láttam, hogy eddig főként nyugdíjasok vannak kint
2009. ápr. 14. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kormánybuktatás?!Kell az nekünk?Ilyen módon nem hiszem.NEM SZABAD vérnek folynia!!!Senki vérének!
2009. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Dehogynem... az országrablók vére nyugodtan folyhat.
2009. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
"Mad megunják, hazamennek." És milyen igaz, a qrva életbe.
2009. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A za hejzet, hogy csak a baloldallal egyetértve lehetne kormányt váltani. Paradox állapot, ezerforintos zászló ide vagy oda. Valami Demokratikus Társadalmi Szerződés kéne, amiben a jobb- és baloldal kölcsönösen vállalja, hogy nem támogatja elvtelenül a pártjait. Pl. a jobboldal nem támogatja a Dunába lövést (talán nem hiszitek, de a baloldal még mindig erre riad fel éjszaka), a baloldal pedig nem támogatja a kisemberek kisemmizését (talán ezt se hiszitek, de a jobboldali szavazók meg ezen hergelik fel magukat). Olyan üzeneteket kell kitalálni, amik a baloldali kisembert is az előre hozott választások mellé állítják, vagy bele kell nyugodni, hogy ez van, majd jövőre jön el a nagy pillanat.

Szegény baloldal, még nem tudja, mennyibe kerül majd neki a pártjai elvtelen hatalmon tartása.

2009. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!