Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes megoldást a politikuskérdésre. Érdekel?

Figyelt kérdés
Üdv, most gondolkoztam el azon, hogy a politikusok mit csinálnak? Hiszen nem is tudjuk, nem igaz? Ezért kellene azt csinálni, hogy a vezető politikusok minden hónapban nyilvánosságra hozzák, hogy eddig és eddig ezt csináltam ennyi időben, majd rutinszerűen 5-6 dolgot hazugságvizsgáló mellett bizonyítanak. Nem tudnának többet sumákolni, és kivételesen csinálnának is valamit.
2011. aug. 11. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
maradjunk a jelenléti ívnél, és a teljesítmény értékelésnél :)
2011. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bix ***** válasza:

nekem van egy hatékonyabb ötletem.


1: ha a választási ígéretek 90%-át nem teljesítik a vezető politikusokat azonnali hatállyal hazaárulónak nyilvánítani és belelőni egy heveny utcabál és felvonulás/tüzijáték kereteiben a dunába.

2: ha bármelyikről kiderül hogy a saját cégeinek szervezi ki a munkát, megvesztegették, akármilyen botrányba kerül még aznap este napnyugtakor a parlament tetejéről kötéllel a nyakán kap egy kis lendületet.

3: aki igazolatlanul hiányzik/ nem végez érdemi munkát/ nem tud felmutatni semmit amit letett a 4 éves mandátuma alatt az az választhat egy számára megfelelő halálnemet, lehet akasztás, golyó, vagy korbács, egyremegy

2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én kevésbé lennék drasztikus:

1. Az országgyűlési képviselők kapják a mindenkori átlagbért. Ez ösztönzően hathatna és a saját bőrükön éreznék az ország helyzetét.

2. Létrehozni egy korrupció-elleni szervezetet, ahova bárki akinek bizonyítéka van korrupciós ügyre, jelentkezhet, azonnali rendőri védelmet, anonimitást stb kap. Ezt a szervezetet "felhasználóbaráttá" tenni és reklámozni, hogy mindenki pontosan ismerje.

3. A korrupciót bizonyos bizonyos kár felett halállal, alatta 2-40 év kötelezően letöltendő büntetéssel sújtani.

4. Minden letöltött ciklus után átvizsgálni a politikusok munkáját és vagyonát, és hazaárulás esetén 5 év letöltendő majd örökös kiutasítás az országból, állampolgárságtól megfosztva. Ez utóbbit az erőszakos bűnözőkre is kiterjeszteni.

2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megint halhattuk valójában milyen eszközökkel is dolgozna a jobbik ha hatalomra kerülne. Nem véletlenül nem határolódtak el nyíltan sem Toroczkaitól, sem a betyár seregtől. Egy követ fújnak mind. Erőszak, gyűlölet.
2011. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Pártatlan komment: Mit hallottál és kitől?, egy hazug kormánytól? Ha a Jobbik olyan erőszakos (csak mert a bűnöző fajtákat büntetné), akkor miért nem védheti meg magát egy magyar ember a támadójától?, és még őt vinnék be a börtönbe. A támadója meg pár óra fogházból szabadon távozhat. (mert ez megy, hiába nem mutatják a tv-ben). Ha erőszak az, hogy vannak akik tennének is a dolgozó és idős emberek védelme érdekében, akkor elég érdekes a felfogásod. Igazából a fejesek nem tudják azt, hogy milyen, amikor egy családtagjukat vagy közeli ismerősüket bántalmazzák vagy embertelenül "kivégzik", talán ha ugyan ebbe a helyzetbe kerülnének, akkor átértékelnék a dolgot. Az emberek szeme kezd kinyílni szerencsére. Aki pedig az igazat mondja, azt a média által blokkolják. Szóval csak a hazugság megengedett, mert milyen gáz már, ha valaki az igazat elmondja. De a Jobbik nem csak ezzel a témával foglalkozik...Egyetértek egy másik olvasóval, ki kell vizsgáltatni mindenkinek a munkáját, hogy mit tettek azért, hogy az emberek és az egész ország helyzetét jobbá tegyék.
2011. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igazából én max. börtönre gondoltam, nem kivégzésre.


Az zavar nagyon, hogy mindenhol mondják a politikusok, hogy "megtettük a lépéseket" de sosem mondja el senki, hogy hányan, kik és mennyi ideig tartott, de még azt sem, hogy mi az a lépés.

2011. aug. 12. 11:03
 17/18 bix ***** válasza:
a legtöbben azt se tudják hogy mire szavaznak és miért. elöl mutatják hányas gombot kell megnyomni, és hátul meg szorgosan teszik a dolgukat. anélkül hogy a leghalványabb fingjuk lenne róla miről döntenek. ahhoz el kéne olvasni a beadványokat, a javaslatokat, stb, és nem ért hozzá, nem olvassa el. de a lét felmarkolja.
2011. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
"Üdv, most gondolkoztam el azon, hogy a politikusok mit csinálnak?" - ezt kérdezed? Helyesírás?
2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!