Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tuti nem kell kivenni a...

Tuti nem kell kivenni a betéteket a bankokból?

Figyelt kérdés
Ha nekem lenne, már ma megtettem volna. 252 a frank...ebből baj lesz!
2011. aug. 4. 22:14
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
100%
miért is lesz ebből baj? meg hogyan? meg mi köze a magyar bankbetétnek az erős frankhoz?
2011. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell kivenni! A kormány hamarosan a gazdag gyárosok számláiba beolvasztja a szegényekét. Addig bírjátok már ki valahogy! Éljen Magyarország, éljen a Fidesz!
2011. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene kivenni a betéteket?


Inkább abból lenne baj, ha mindenki kivenné a betéteket :)) A frank árfolyam csak a frank-hiteleseknek gáz..

Gondolod, állambácsi a magánnyugdíjpéntárak után a bankbetétekhez is hozzányúlna? Nem teheti.


Sajnálom a frank-hiteleseket, de azért van rajtuk kívül más ember is Magyarországon. Több olyan ember van, aki nem vett fel ilyen hitelt, mint aki felvett.

2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

"Nem kell kivenni! A kormány hamarosan a gazdag gyárosok számláiba beolvasztja a szegényekét. Addig bírjátok már ki valahogy! Éljen Magyarország, éljen a Fidesz!"


Hát ez már kiverte a biztosítékot nálam! A te számláddal kéne kezdeni és beolvasztani az államiba.

2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem veszed észre hogy ez nem én vagyok? Nézd meg ennek a söpredéknek hogy van leírva a neve. Nem sokára eltűnik innen.
2011. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg. :) Akkor bocs.
2011. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy saját magamból kiindulva máshogy látok sok mindent, de ekkora marhaságot még én sem írnék. Élvezi, amíg teheti. Arra a nem l betűre meg hirtelen nem figyel oda senki.
2011. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnt fel elsőre, de most már majd odafigyelek, hogy ki kicsoda. :) Egyébként elég elborult agyú a kedves hasonmás.
2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát még ha láttad volna milyen témákban írt ki kérdéseket. Azok már törölve vannak.
2011. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Kolopele, hogy tudsz ekkora marhaságot leírni? És még van pofád két accountot használni, hogy utána kimagyarázhasd, nem is te írtad?
2011. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!