Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan vélekedtek a Karácsony...

Hogyan vélekedtek a Karácsony Gergely által megfogalmazott technikai koalíciótóról a három ellenzéki párt között?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné ez azt jelenti, hogy a három ellenzéki párt egy technikai koalíción belül egy pártként indulna a választásokon, az így megszerzett 2/3-al (amit nyilván nem biztos, hogy össze tudnak hozni) a fidesz által hozott legvitatottabb törvényeket megváltoztatnák(pl: AB jogköreinek szűkítése, új alkotmány, KT megszüntetése, médiatörvény stb...) és utána feloszlatnák az Országyűlést, és új választásokat írnának ki.
2011. aug. 3. 01:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

11:59


"Szerintem abban mind a három ellenzéki párt egyetért, hogy progresszív adózásra van szüksgé, vissza kell állítani az A.B eredeti jogköreit, és a médiatörvényben van egy két sarkalatos pont amivel egyik ellenzéki párt sem ért egyet."


Mondom. Voncsi leül Gyurcsival és Schifferrel és megdumcsizzák, hogy lesz.


Abban a pillanatban a fél tagság kiválik az "árulóvá" vált Jobbikból, és a fél tagság kiválik a "fasisztákkal kokkettáló" MSZP-ből.


Mondom, nem az egész. Csak a fél :))))


Voncsi meg örülhet, ha élve megússza a kalandot, mert a szavazói között vannak elég elborult arcok, akikről el tudom képzelni, hogy részegen nehéz tárgyakat is eldobálnak dühükben.


"Persze nyilván nem lenne egyszerű kivitelezni a dolgot, de én a helyedben (ha csak nem vagy kormánypárti képviselő) azért nem örülnék annyira az ellenzéki pártok eltűnésének."


Nem tűnnek el, max. annyit taktikáznak, hogy egyik se jut be a parlamentbe :))))

2011. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Mondom, ez egy jó terv, mert a Jobbik és az LMP teljes megsemmisülését hozná. Nem lenne kár egyikért sem."


Én erre reagáltam az előző hozzászólásomban, olvassatok már előzményeket..... Egyébként ha az Áder Jani által az EP-ben megírt választási koncepciót fogja elfogadni a parlament, akkor hiába indulhat több párt a választásokon, a mindenkori győztesnek akkora többsége lesz a parlamentben, hogy a többi hozzá se tud majd szólni a törvényhozáshoz. (pont mint most) Ergo egypártrendszer lesz, csak nem a klasszikus formában.

2011. aug. 3. 15:47
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem reagáltál. Ilyet írtál:


"De szerintem minden csak kommunikáció kérdése."


Már hogy a fenébe lenne minden csak kommunikáció kérdése? Nőj fel.

2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy te milyen világban élsz, de ebben a világban minden a marketing mixen múlik. Azon hogyan használja valaki a médiát. 20 éve jutnak kormányra olyan pártok, amiknek egy épkézláb ötletük nincs, nem rendelkeznek kidolgozott programmal stb.... Azért ,mert az emberek bedőlnek a kommunikációs fogásoknak.
2011. aug. 4. 17:07
 15/23 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy te milyen világban élsz, de ebben a világban minden a marketing mixen múlik."


És szerinted a marketing-mix csak kommunikáció?


Marketingből egyes vagy, ősszel jöhetsz pótvizsgázni.

2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ne forgasd ki a szavaimat, tudod te nagyon jól hogy értettem. Egyébként a marketing szinte minden, vagy lehet, hogy minden aspektusa kommunikáció a potenciális ügyféllel, tudod a kommunikációnak rengeteg formája van. Verbális, nonverbális, metakommunikáció stb... Tehát jöhetsz pótvizsgázni kommunikációból.:D
2011. aug. 4. 17:34
 17/23 anonim ***** válasza:

"Egyébként a marketing szinte minden, vagy lehet, hogy minden aspektusa kommunikáció a potenciális ügyféllel"


Nézz már utána a marketing-mix elemeinek, ne égesd már magad, rossz nézni.

2011. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tartom a véleményemet továbbra is. A termékpolitika, az árpolitika, az értékesítési politika és a reklámpolitika is kommunikáció az potenciális vásárlóval.
2011. aug. 4. 17:57
 19/23 anonim ***** válasza:

17:57


Ja, szóval szerinted minden kommunikáció?


Végül is igaz. Ha adok egy pofont, az is kommunikáció, ha nem adok, az is kommunikáció (ugye közhely, hogy nem lehet nem kommunikálni).


A termék is kommunikáció, az ár is kommunikáció, amikor kisüt a nap, akkor a nap kommunikál az emberiséggel, amikor esik az eső, akkor a felhők kommunikálnak a földdel stb.


Jó, akkor a világon minden kommunikáció.


Viszont így meg teljesen tartalmatlanná válik az az állításod, hogy minden a kommunikáción múlik. Ha ugyanis kommunikáció = minden, akkor persze hogy a minden a mindentől függ.


Az ég is kék? A fű is zöld? Biztosan, de ezek nem túl nagy felismerések.

2011. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azt már csak te tetted hozzá, hogy minden kommunikáció. Én nem állítottam ilyesmit.
2011. aug. 6. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!