Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint van "zsidóbűn...

A Jobbik szerint van "zsidóbűnözés"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Miért? Él olyan ember a világon aki szerint nincs? A kérdés fake.
2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
akkor definiáld kérlek első hogy mi az a zsidóbűnözés, mit takar maga a szó
2011. aug. 1. 17:21
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbik nem meri kimondani nézeteit a zsidókkal szemben (hiszen bizonyítékuk nincs, a hazugság meg hitetlenné tenné a pártot), természetesen mindenki tudja mitől hangos az Echo TV és a Kuruc Infó, a barikád és társaik, a nemzeti média. Szerény véleményem szerint a Jobbik nagyon is hisz a "zsidóbűnözésben", bár szerintem ez még abszurdabb kifejezés, mint a cigánybűnözés.
2011. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor most valaki sürgősen mesélje el nekem, hogy mi bajotok van a zsidókkal, minden féle barom összeesküvés elméleteket kihagyva. Tényleg nagy érdekel, hogy honnan jött ez a zsidózás????
2011. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Az egész nyugati világ rájött már, hogy nem zsidóbűnözés van, hanem arabbűnüzés.
2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Gazdagbűnözés van, az már egy más kérdés, hogy ezek egy része zsidó-e vagy nem. Nekem van zsidó származású ismerősöm (nagyszülei zsidók), de soha egy rossz fát nem tett a tűzre (utcán már szóltak be neki, hogy "olyan zsidó feje van, és húzzon el az országból"), pedig rendesen dolgozik (főiskola mellett), soha senkinek nem tett rosszat, és legfőbképpen nem gazdag. Ha van zsidóbűnözés, akkor a kifejezés rá is vonatkozik, amit én ritka undorítónak tartok.
2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

jobbik szerint mindenféle bűnözés van ebből élnek



cigányokat,zsidókat blabla mindig megtalálják a réteget akik ezeket az embereket utálják és így majd ők rájuk szavaznak...kamupárt...

2011. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


ez sajnos így van, de kishazánk még a szélsőjobboldali trendekben is le van maradva 20 évet...

2011. aug. 1. 17:32
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszik 1-2 dolog a zsidók vallásában, nem gondolok rájuk túl pozitívan a sok barom összesküvés elméet miatt, meg a hőbörgésük miatt keleten, de szerintem vannak normális, értelmes zsidók és nem kellene itt mocskolódni.
2011. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Vree ***** válasza:
21%

^lol "gazdagbűnözés".

Elég szépen látszik, melyik csoportokat utáljátok. Miért is hagytuk ki eddig, akinek több pénze van mint nekem? Hiszen ez a legfelháborítóbb! Hogy jön hozzá!

2011. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!