Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas meg ez a szoveg?...

Nem unalmas meg ez a szoveg? "Ez az emberek akarata"!

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ennél már az is jobb szöveg lenne tőle, hogy a csillagok aktuális állása szerint ezt kellett tennünk, nem volt más választásunk, Asztro Juci is megaszondta.
2011. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk én tényleg adnék egy esélyt a jobbiknak. Csak valahogy el kellene kerülni az ilyen cigányos ügyeket és jobban megismertetni a programjukat az emberekkel. A róluk terjedő hazugságot pedig tisztázni. Sajnos vannak ismerőseim, akik teljesen úgy ézik, hogy ha a jobbik nyerne, akkor bebörtönzések meg mit tudom én mi lenne az országban, ami persze hülyeség.
2011. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem nagyon kap a Jobbik teret , a mediakban ,szinte alig esik szo roluk, csak ha bantani kell oket akkor persze megy orrba szajba
2011. júl. 28. 17:42
 14/19 doboszoli ***** válasza:
100%

Nekem ez arra hajaz, amikor azt mantrázta a nép: "Lenin élt,

Lenin él...".

Kb azonos kategória.

2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

JA azt emberek akarata, csak kevesebb mint az 1/3-é.


Olyan mint, hogy óriási siker a kérdőív. 1 millió ember visszaküldte. Csak azt nem hangoztatják, hogy a 8 millióból.

2011. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Unalmasnak unalmas, de úgy látszik tényleg ez az emberek akarata, ugyanis ahogy elnézem, a többség továbbra is marha elégedett a Fidesszel.


Akkor pedig ez van. Ezt akarták, ezt kapják. Biztos boldogok is akkor.

2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Erről egy kávéautomata jut eszembe...ami el van címkézve...

És édesen szereted a kávét, meg is nyomod a "kávé+cukor" gombot, de a helytelen címke miatt cukor nélküli kávét kapsz.

És a keserű sz@rt kell innod....

2011. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyébként a mostani a kormányban mi nem tetszik nektek??

Írjatok példákat légyszíves.

2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Biztosan kellenek, eddig szokatlanul kemeny intezkedesek, meg uj torvenyek, meg sokminden ami egy orszag vezetesehez szukseges, De ami nekem nem tetszik az a merhetetlen onteltseg ,arogancia, Az emberek teljes lenezese,a mindenki hulye az egesz vilagon, csak mi vagyunk az okosok es jok,es ehhez hasonlo masokat lekicsinylo dolgok.Pedig ha jol emlekszem OV azt mondta,hogy a 2/3 nem csak felelosseggeljar,hanem szerenyseget is parancsol.
2011. júl. 28. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!