Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na most már kezditek kapizsgál...

Na most már kezditek kapizsgálni mi a baj a zsidókkal?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=XYuKooqSPks (Egy Jobbikos)
2011. júl. 24. 19:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
És ezek fordítva nem igazak kedves Dantes?
2011. júl. 25. 11:21
 22/31 Sz1u ***** válasza:
76%

10:54 Kérdező!


"De ilyen mai magyar média is.. Sőt sokkal durvább is az eltorzítás terén."


Ebbe a kijelentésedbe ugye belevetted az általad favorizált TV csatornát is az eltorzítás terén?! ...és ezt most egyáltalán nem kötekedésképpen kérdezem!


Honnan tudod, hogy az általad favorizált csatorna (vagy a belinkelt videód) mondja ki a tuttit, a tiszta igazságot?


Egyébként pedig egy igaz magyar mi a francokért a palesztinokkal foglalkozik? Azért, mert zsidók nálunk is élnek? Itt nálunk is csinálnak olyanokat, mint a palesztinokkal? Ezek a zsidók ugyanazok a zsidók?

Továbbmegyek: a fehér ember teljesen ártatlan? (pl. lásd a gyarmatosítások korát)

(Megjegyzem teljesen fehér ...és magyar(!) ember vagyok.)


Mire jó ez a gyűlölködés? Jobbat lehet tőle aludni, vagy mi?

2011. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%
Undorító, hogy egyes emberek pusztán gyűlöletkeltésből és rasszizmusból írnak erre az oldalra. De még undorítóbb, hogy a moderátorok még nem törölték a kérdést!
2011. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
92%

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal.

Nem mondom, hogy Izrael tökéletes, hibátlan, soha nem dönt rosszul; de azért ennyire egyoldalúan, gyűlölködve nem kellene mocskolódni. Tényleg nem értem a modikat én sem, pedig úgy látom, valaki már jelentette a kérdést.


Kérdező! Nem válaszoltál pontosan a kérdésemre a hitelességet illetően. Pedig azért kérdeztem, mert ha elismered, hogy nem hitelesek a források, akkor nincs miről beszélni, ez az egész csak uszító propaganda.


Ha viszont azt állítod, hogy hitelesek, akkor tudok mutatni olyan linket, ami a kuruc "hitelességét" mutatja meg; ill. rengeteg olyan YouTube videót, ami a te videódnak az ellenkezőjét mutatja: akár Izrael más népekkel szemben tanúsított segítőkészségét illetően, akár a technikai, tudományos fejlesztésekkel kapcsolatosan; továbbá olyanokat is, amelyek a palesztin szélsőségesek túlkapásaival, terrorizmusával kapcsolatosak.


Bár már néhány hasonló kérdésnél írtam ilyen linkeket, ill. más válaszolók is próbálták óvni a többieket a szélsőségességtől, tehát csak keresned kellene a témában.

De ha gondolod, ide is bemásolom azokat, legfeljebb a "kedves" Izrael-ellenes emberkék megint lepontoznak 30 % alá, ráadásul valószínűleg anélkül, hogy megnéznék a linkeket...

2011. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Sz1u ***** válasza:
100%

12:41 Berta Wooster!


"megint lepontoznak 30 % alá"


Pedig már is beindult a leszavazógép... :) Politika rovatban ne is várjál jobbat! Főleg, ha ráadásul értelmeset írsz! Ez van...

2011. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Szoval, akkor kedves kerdezo, tenyleg, mi legyen az Izraeli zsidokkal? Mehet mind valogatas nelkul a tengerbe, mint ahogy azt megigertek a kornyezo arab nemzetek?

Amugy, az, ahol most Izrael van, egyreszt Angol gyarmat volt, masreszt egy vedekezo haboruban zsakmanyolt terulet.

Igerem, visitani fogok hogy Izrael adja vissza a elfoglat teruleteket, majd ha mi is visszakapjuk a 2.VH-ban elcsatolt teruleteinket.

Azokert miert nem sir senki? Ugy ertem, a globalis mediaban. Az legalabb akkora igazsagtalansag (igazabol nagyobb) es megis leszarjak, mert mi magyarok nem terrorkodunk, csak birkulunk....

2011. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%

Sz1u: Köszi. :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül. :)


Itt am. főleg a jogi dolgokhoz szoktam választ írni, már amelyikhez értek egy kicsit; meg néha az ilyesmikhez, mint ez is. Nem is tudom, tényleg jobbat várok-e, mert aki nem gondolkodik, csak nyomkod, annak úgyis mindegy. :(


Példák:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1946..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__192..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Sajna pont azt nem találom, ahol 29 % - os a válaszom hasznossága, normál hangvétel és linkek mellett...

Lehet, hogy azóta törölték a kérdést, na mindegy.


És egy részben ide kapcsolódó (csak az utolsó két oldalra írtam), ami mutatja az emberek gondolkodási képességét:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2011. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Sz1u ***** válasza:
90%

17:25 Berta Wooster!


Elolvastam a nagyja kommentedet, amiket belinkeltél (nem mindet, mert asszem' nem volt rá szükség).

Azt hiszem, unalmas lenne egy sörözgetésünk... vita nélkül nem érne semmit az egész! :) :) :)

2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%

22:02 Sz1u


:)))

Tényleg elolvastad a nagyját? Pedig a válaszaim átlagos hosszára való tekintettel az nem semmi teljesítmény... :)


Tudom, hogy poénból írtad az "unalmas, vita nélküli sörözést", és értem is, hogy "mi van a sorok között / mögött", és örülök... :)


De, csak hogy lásd a "másik arcomat" is :)) - :


1. Nem szeretek és nem is nagyon szoktam vitatkozni, mivel nem sok értelmét látom.


2. Bocs, de a sört meg végképp ki nem állhatom. Kétszer próbáltam egy-egy kortyot, de köptem is ki azonnal. :)

De ha lehet helyette valami alkoholmentes, akkor benne lennék. :)


3. Lehet, hogy ezen az egy témakörön kívül semmiben nem értünk egyet, úgyhogy bőven lenne vitatkozni valónk... :)

Persze, itt érvénybe lép az 1. pont; így max. értelmes, kulturált, egymással szemben tiszteletet tanúsító, konszenzusra törekvő felek beszélgetéséről lehetne szó. :)

És nem hiszem, hogy unalmas lenne. :)


Komolyan, ezekre a kérdésekre sem a vita miatt szoktam válaszolni; de nem tudnám most hirtelen megfogalmazni, hogy akkor meg miért. Vagy ha mégis, inkább nem írom le. :)


S bár nem emlékszem konkrét dologra, csak dereng valami; de lehet, hogy Veled is volt már ellenkező véleményünk egy-egy kérdésben. Ha mégsem, akkor elnézést.

2011. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%

Sz1u:


Te élsz még? :)


Nem válaszoltál, ami hagyján, de nem látlak az utóbbi időben. :((


Pedig jó lenne... :)

2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!