Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az AEGON fizet reálhozamot?

Az AEGON fizet reálhozamot?

Figyelt kérdés

Hallottam már ezt- azt, és van aki azt mondja hogy nem fizeti ki, mert veszteséges volt vagy mi. Én nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.

És ha nem otthon lakok, de a szülői ház az állandó lakcím, akkor meghatalmazással oda adják a családtagjaimnak?


2011. júl. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem fizet és senki más sem. Ez csak a kormány nagy átverése volt, hogy mindenki adja oda a pénzét nekik. Senki sem fog kapni egy fillért sem. Papíron már rég ki van hozva veszteségre az összes nyugdíjpénztár.
2011. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fizet és senki más sem. Ez csak a kormány nagy átverése volt, hogy mindenki adja oda a pénzét nekik. Senki sem fog kapni egy fillért sem. Papíron már rég ki van hozva veszteségre az összes nyugdíjpénztár."


Méghogy narancsköd van...


"Az AEGON fizet reálhozamot?"

Ha jól tudom, akkor az Aegon összes portfóliójának volt reálhozama. Igaz elég alacsony. A fentiekből kb annyi igaz, hogy a mnyp-k hozamából nyugdíjas korunkig az éhenhaláshoz se lett volna elég pénz, úgy lenyúlták volna. Van aki elhiszi, hogy egy befektetés átlag 2% reálhozammal bír?

2011. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kerdes amire valaszoltatok.Hanem az, hogy csaladtagnak kifizetik a realhozamot ha megis van, vagy a posta kiadja e? Engem is ez erdekel, mert otthon csak bejelntett vagyok, de mashol lakom es most ezert nem tennek meg akkora utat. Koszi ha valaki tudja a valaszt.
2011. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Látom, te megértetted a kérdést! remélem, hogy valaki tudja majd a választ.
2011. júl. 20. 23:19
 5/6 anonim válasza:
Igen fizet. Az AEGON honlapon meg is nézheted pontosan mennyit. Ha nem nyilatkoztál másképp, a postás házhoz viszi. Meghatalmazással 14 év feletti személy felveheti, aki arra a lakcímre van bejelentkezve, ahova kézbesítik.
2011. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. júl. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!