Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell egy klezmer bandána...

Miért kell egy klezmer bandának játszani a magyar eu elnökség záróbuliján?

Figyelt kérdés
Ez kineke fontos hogy egy zsidó zenét játszó zenekar képviselje hazánkat egy ilyen eseményen? Miéert volt az egész Berlinben megtartva?
2011. jún. 30. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mindíg élni kell a lehetőséggel, ha segg van a közelben...
2011. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

"Ez kineke fontos hogy egy zsidó zenét játszó zenekar képviselje hazánkat egy ilyen eseményen?"


A kurucinfónak, meg a birka olvasóinak.

2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha valami nemzeti rockot játszó banda lépett volna fel, az nem zavart volna, pedig a rock meg amerikai...kicsit kettős a mérce.
2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jé én nem vagyok szittyaturul birka söt a kurucinfót se olvastam.Most olvastam volna de ez egy hirdetés lap és semmi nyoma az erre vonatkozó témának.Engem mégis zavar hogy nem egy magyar zenét játszó zenekar képviselte a hazát Kocsis Zoltán és Rost Andrea mellett.És ettöl még én nem vagyok sem szittyáskodó sem turulkodó.Természetesen soknak piszkálhatja a csőrét hogy valaki ilyesmit is észrevesz.Tessék engem nyugodtan lenácizni vagy antiszemitázni emiatt ahogy megszoktuk itt- még egyenlöre- magyarhonban.
2011. jún. 30. 19:54
 5/5 A kérdező kommentje:
A rock zene nem amerikai hanem angol.Nézz utána.A nemzeti rock pedig magyar zenei elemekkel átszött rock stilusban játszott zene magyar nyelven.Ha ez a zene képviselte volna a hazát akkor kevésbbé zavart volna,de biztos lett volna egy passzentosabb megoldás.Az elsö hozzászólónak adok igazat,mert igy egyszerre két segget is sikerült kinyalni az elnök urnak.
2011. jún. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!